Par Liepājas mēru atkal kļuvis Uldis Sesks, “Saskaņas” pārstāvis Agešins ir saniknots

1 komentārs
Par Liepājas mēru atkal kļuvis Uldis Sesks, “Saskaņas” pārstāvis Agešins ir saniknots
Ieva Lūka / LETA

Jaunievēlētā Liepājas dome ceturtdien, 22. jūnijā, izraudzījās pašvaldības vadītāju. Tas būs Liepājas partijas līderis Uldis Sesks, kurš amatā jau ir 20 gadus.

Seskam izdevās izveidot koalīciju ar senu pretinieku – Latvijas Reģionu apvienības līderi Liepājā Jāni Vilnīti.

Liepājas mēra ievēlēšana notika nesteidzīgi. Uz domes galda katram deputātam nolikts ziedu pušķis un grāmata ar Sirdsskaidrā Dorotija “Pamācībām”. Sēdes vadītāja aicināja ienest telpā balsošanas urnu, lai klātesošie pārliecinātos, ka tā ir tukša. Tad arī pienāca kārta balsot. Īpaši smaidīgs pie urnas pienāca ilggadējais pilsētas mērs Sesks. Viņa labajam noskaņojumam, kā izrādījās pavisam drīz, bija arī pamatojums.

Sesks amatā ievēlēts ar 11 balsīm – par viņu bija seši Liepājas partijas deputāti un pieci Latvijas Reģionu apvienības deputāti.

Tieši uz pēdējo atbalstu bija cerējis “saskaņietis” Valērijs Agešins, kurš ieguva vien trīs partijas biedru balsis, un pats nobalsoja par sevi. Sevišķi nikns viņš bija uz Reģionu apvienības līderi Vilnīti, kurš flirtējis gan ar Sesku, gan “Saskaņu”, un viņa partijas balsis bija izšķirošās.

Tikmēr Vilnītis tā arī nepaskaidroja, kādēļ Agešina vietā priekšroku deva Seskam. Viņš noliedz, ka būtu rīkojies savtīgu mērķu vai šantāžas ietekmē.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl