Par Liepājas mēru atkal kļuvis Uldis Sesks, “Saskaņas” pārstāvis Agešins ir saniknots

1 komentārs

Jaunievēlētā Liepājas dome ceturtdien, 22. jūnijā, izraudzījās pašvaldības vadītāju. Tas būs Liepājas partijas līderis Uldis Sesks, kurš amatā jau ir 20 gadus.

Seskam izdevās izveidot koalīciju ar senu pretinieku – Latvijas Reģionu apvienības līderi Liepājā Jāni Vilnīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājas mēra ievēlēšana notika nesteidzīgi. Uz domes galda katram deputātam nolikts ziedu pušķis un grāmata ar Sirdsskaidrā Dorotija “Pamācībām”. Sēdes vadītāja aicināja ienest telpā balsošanas urnu, lai klātesošie pārliecinātos, ka tā ir tukša. Tad arī pienāca kārta balsot. Īpaši smaidīgs pie urnas pienāca ilggadējais pilsētas mērs Sesks. Viņa labajam noskaņojumam, kā izrādījās pavisam drīz, bija arī pamatojums.

Sesks amatā ievēlēts ar 11 balsīm – par viņu bija seši Liepājas partijas deputāti un pieci Latvijas Reģionu apvienības deputāti.

Tieši uz pēdējo atbalstu bija cerējis “saskaņietis” Valērijs Agešins, kurš ieguva vien trīs partijas biedru balsis, un pats nobalsoja par sevi. Sevišķi nikns viņš bija uz Reģionu apvienības līderi Vilnīti, kurš flirtējis gan ar Sesku, gan “Saskaņu”, un viņa partijas balsis bija izšķirošās.

Tikmēr Vilnītis tā arī nepaskaidroja, kādēļ Agešina vietā priekšroku deva Seskam. Viņš noliedz, ka būtu rīkojies savtīgu mērķu vai šantāžas ietekmē.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl