Par jauno Ogres novada mēru ievēlēts izspiešanā apsūdzētais Egīls Helmanis

7 komentāri

Vēl vienā lielajā pašvaldībā pēc vēlēšanām noskaidrojusies jaunā vadība. Ogres novada mērs turpmāk būs par izspiešanu apsūdzētais politiķis Egīls Helmanis.

Helmanis darbojās arī iepriekšējā sasaukumā Ogres pašvaldības koalīcijā kā izpilddirektors. Pēc ilggadējā mēra Edvīna Bartkeviča gāšanas viņu uzskatīja par faktisko Ogres mēru.

Helmaņa vadītais Nacionālās apvienības/Zemnieku savienības saraksts vēlēšanās ieguva turpat 40% balsu un 8 no pavisam 17 deputātu vietām.

Helmaņa kandidatūru mēra amatam atbalstīja arī līdzšinējais novada priekšsēdētājs, kurš ievēlēts no Zaļās partijas. “Pret” bija tikai viens deputāts no saraksta “Ogres novadam”.

Vien pirms dažiem mēnešiem Ogres rajona tiesa Helmanim par izspiešanu piesprieda naudas sodu simts minimālo mēnešalgu apmērā,- tas ir 38 tūkstoši eiro. Viņš apsūdzības noliedz un uzskata, ka tās nav šķērslis ieņemt mēra amatu.

TOP komentāri

  • Anda Zahovska
  • Kaspers Kasperskijs
    0 0 0

    Kaspers Kasperskijs

    Kad valsti saks celt luksus cietumus prieksh VID un Valsts ieredniem? Es I beigts, man nav ko teikt!!! Totalakais cau visiem!!!
  • Indulis Šatuss

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl