Par IZM parlamentāro sekretāru iecelts Reinis Znotiņš

2 komentāri
Par IZM parlamentāro sekretāru iecelts Reinis Znotiņš
PAULA ČURKSTE, LETA

Par jauno Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentāro sekretāru kļūs Reinis Znotiņš (JKP), tā šorīt TV3 raidījumam “900 sekundes” pavēstīja izglītības ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Znotiņš ir Šuplinskas partijas biedrs un Saeimas deputāts. Ministre norādīja, ka Znotiņš ir “ar ļoti labu pieredzi Latvijas un Amerikas izglītības sistēmā, jo tur ir paspējis studēt.” Viņš esot dibinājis jaunuzņēmumus, šobrīd arī strādā uzņēmumā, kurš darbojas ar remigrantu politiku.

Šuplinska arī norādīja, ka jaunieceltais parlamentārais sekretārs varētu palīdzēt ministrijai sasniegt līdz šim nesasniegtu auditoriju – skolēnus un jauniešus. “Tā kā Reinis ir dzimis 1992. gadā, manas meitas vecumā, tad tas būs arī pārbaudījums man. Līdzīgi kā skolotājam jāspēj sadarboties ar skolēnu, lai gūtu vislabāko rezultātu, tā Reinis nāk ar citādu pasaules redzējumu, ar pilnīgi citu ambīciju,” sacīja ministre.

Jau vēstīts, ka kopš pērnā gada nogales IZM bija palikusi bez parlamentārā sekretāra. 30. decembrī darba pienākumus beidza pildīt Anita Muižniece (JKP).

Sarunā ar aģentūru LETA Muižniece atteicās plašāk komentēt amata atstāšanas iemeslus, vien norādot, ka lēmumu ietekmējuši “ģimenes apstākļi”.

Plašāka saruna ar Ilgu Šuplinsku – intervijā

2 komentāri