Komentāri
Par braukšanu reibumā pieķertais Spolītis nolēmis izstāties no Vienotības
FOTO: LETA

Partijai Vienotība par vienu deputātu mazāk. Pēc partijas spiediena, no politiskā spēka nolēmis izstāties deputāts Veiko Spolītis, kurš bija pieķerts pie automašīnas stūres vienas komats četru promiļu reibumā.

Par to, ka izstājies no partijas, Spolītis pavēstīja pirms nepilnas stundas – pēc Vienotības valdes sēdes. Taču par spīti partijas vadības iepriekšējiem aicinājumiem, no deputāta mandāta Spolītis nav atteicies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienotības vadības pārstāvji iepriekš pieļāva, ka Spolīti no politiskā spēka izslēgs, ja viņš nenoliks mandātu. Tas liek domāt, ka deputāts lēmumu pieņēmis partijas spiediena rezultātā. Viņš pats gan to nekomentē.

Spolītis Saeimas brīvdienu laikā izcietis sev piemēroto piecu dienu arestu. Viņš turpinās darboties Saeimā kā neatkarīgais deputāts, taču atbalstīs valdošo koalīciju. Līdz ar to Vienotības mandātu skaits parlamentā saruks no 23 līdz 22.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl