Komentāri
Par 25 000 eiro plāno veikt pētījumu par nereģistrētām partnerattiecībām
FOTO: LETA

Par aptuveni 25 000 eiro paredzēts veikt pētījumu par nereģistrētām partnerattiecībām, otrdien vakarā vēstīja raidījums LNT Ziņas.

Iepirkumu tā izstrādāšanai plānots izsludināt martā, raidījums noskaidroja Pārresoru koordinācijas centrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas deputāte Ilze Viņķele (V), kas izteikusi gatavību strādāt pie partnerattiecību likuma, norādīja, ka pētījums varētu kalpot par pamatu precīzāko juridisko aizsardzības formu piedāvājumam kopdzīvei, neatkarīgi, vai pāris ir heteroseksuāls vai homoseksuāls.

Viņa domā, ka pēc šā pētījuma pie partnerattiecību jautājuma varētu atgriezties arī Saeimas deputāti.

Kā ziņots, ideja par partnerību kā jaunu civiltiesisko institūtu pagaidām noraidīta – Saeimas Juridiskā komisija šodien neatbalstīja  deputāta Veiko Spolīša priekšlikumu, kas to paredzēja ieviest.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl