Opozicionāri pauž pārliecību, ka Ušakovs mēra amatā nenoturēsies četrus gadus

9 komentāri

Rīgas domes vēlēšanās uzvarējušā “Saskaņas”/”Gods kalpot Rīgai” bloka politiskie konkurenti plāno virzīt savu kandidātu galvaspilsētas mēra amatam. Viņi pauž pārliecību, ka Nilam Ušakovam neizdosies noturēties pie varas visu nākamās Rīgas domes sasaukuma laiku.

Četri nākamajā Rīgas domes sasaukumā iekļuvušie politiskie spēki, kuri šajā sasaukumā konkurēja ar Nila Ušakova un Andra Amerika tandēmu, nolēmuši izvirzīt savu Rīgas mēra amata kandidātu. Tas ir Mārtiņš Bondars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bondara pārstāvētā Latvijas Reģionu apvienība/'”Latvijas Attīstībai” kopā ar Jauno konservatīvo partiju, Nacionālo apvienību un “Vienotību” strādāšot kā vienota komanda. Izredzes, ka mēra amatā tiešām nonāks Bondars, gan ir minimālas. Vienlaikus topošie opozicionāri apņēmušies izmantot to, ka Ušakova un Amerika tandēmam nākamajā domē būs tikai trausls pārsvars – 32 balsis pret pārējo frakciju 28 balsīm. Viņi pauž pārliecību, ka Ušakovam varētu neizdoties nostrādāt mēra amatā visus četrus nākamā pašvaldības sasaukuma gadus.

Baiba Broka
Rīgas domes deputāte (VL-TB/LNNK)

Es domāju, ka arī nevajadzētu pašreizējai koalīcijai justies droši, ka četros gados ir garantēta viņu varas nesatricināmība. Es domāju, ka nē. Nekur nav teikts, ka četros gados nenotiks izmaiņas. Mēs cīnīsimies par varu visus šos četrus gadus.

Tomēr uz jautājumiem par to, kuri Ušakovam lojālie deputāti un kāpēc varētu pāriet pašreizējās opozīcijas pusē, četru partiju pārstāvju atbildēs konkrētības ir maz.

Mārtiņš Bondars
Rīga mēra amata kandidāts (LRA/LA)

Uz valstīm, kur dzīve ir laba, cilvēki paši bēg. Tieši tāpat kā pie mums – mēs esam tik labi, ka pie mums nāks, nevis mums pašiem ir jāpievilina.

Četras partijas apņēmušās izgaismot nebūšanas Rīgas domes darbā, cīnīties par labāku galvaspilsētas uzņēmumu pārvaldību, pret atkritumu apsaimniekošanas monopolizēšanu un risināt citus jautājumus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl