Komentāri
Opozīcija prasa Valsts kontrolei noskaidrot RNP kāpņutelpās izvietoto reklāmas ieņēmumu izlietojumu
Foto: LETA

Rīgas domes opozīcijas deputāts Olafs Pulks (V) nosūtījis vēstuli Valsts kontrolei, lūdzot to pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) revīzijas laikā noskaidrot, kā tiek izlietoti ieņēmumi, kas gūti no kāpņutelpās un uz ēku ārsienām izvietotajām reklāmām, un kāda ieņēmumu daļa nonāk ēku uzkrājumos.

Kā informēja domes Vienotības frakcijas sabiedrisko attiecību speciālists Nils Josts, šā gada februārī deputāts Pulks vērsies RNP, lai noskaidrotu, kādi ir ieņēmumi no reklāmām un kā tie tiek izlietoti. Atbildes vēstulē neesot sniegta deputāta pieprasītā informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā RNP valdes priekšsēdētājs Ivo Lecis, rakstot, ka atbilstoši normatīvajiem aktiem deputāts drīkst pieprasīt informāciju, kas skar “attiecīgās pašvaldības vai viņa vēlēšanu apgabala vēlētāju intereses”. Lecis atbildes vēstulē rakstot, ka šajā gadījumā deputāta pieprasītās ziņas vēlētāju intereses neskar.

“RNP vadītāja uzskats, ka ēku ieņēmumi no reklāmām nav saistīti ar vēlētāju interesēm, apliecina pilnīgu neizpratni, kas ir vēlētāju intereses un kādi ir pašvaldības deputāta pienākumi. Cerams, ka Valsts kontrole viesīs skaidrību par reklāmu ieņēmumiem un to izlietojuma likumību,” uzskata Pulks.

Deputāts esot saņēmis vairāku iedzīvotāju – savu vēlētāju – sūdzības, ka RNP informācijā par mājas finanšu situāciju neparādās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl