13 komentāri

Latvijas Lauksaimniecības universitātes vadība trešdien, 30. augustā, sumināja goda doktora grāda ieguvējus. Viņu vidū arī “oligarhu sarunu” skandālā ierautais zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kurš ir universitātes rektores partijas biedrs. 

Dūklavs uz goda doktora grāda un diploma pasniegšanas ceremoniju gan nebija ieradies, jo ir atvaļinājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā viņa dalību “oligarhu sarunās”, šāds cieņas apliecinājums izraisīja neizpratni un sarkasmu sociālajos tīklos. LLU rektore Ilva Pilvere TV3 Ziņām akcentēja, ka gods LLU Meža fakultātes absolventam izrādīts par viņa paveikto zemkopības ministra krēslā.

Jāpiebilst, ka Pilvere ir Dūklava pārstāvētās Latvijas Zemnieku savienības biedre un startēja pēdējās Jelgavas domes vēlēšanās. Tāpat viņa darbojas Zemkopības ministrijai pakļautā uzņēmuma Latvijas Valsts meži padomē.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl