Oficiāli! Valsts kancelejai jauns direktors – Jānis Citskovskis

Komentāri

Ministru kabinets otrdien, 4. aprīlī, pieņēmis lēmumu Valsts kancelejas vadītāja amatā iecelt Jāni Citskovski.

Jau iepriekš ziņojām, ka Ministru prezidents Māris Kučinskis Valsts kancelejas direktora amatam nolēma virzīt Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieku Jāni Citskovski jau nedēļu pēc tam, kad negaidīti šo amatu pameta Mārtiņš Krieviņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kučinskim un Krieviņam bija ilgstošas nesaskaņas; ir divas versijas, kādēļ Krieviņš pameta amatu 

Pēc Nekā personīga rīcībā esošās informācijas, Valsts kancelejas vadītājs vienošanos par aiziešanu parakstīja pirmdienas rītā, kad bija atgriezies no divu nedēļu atvaļinājuma. Viņu premjers Kučinskis izsauca uz sarunu, kur Krieviņu jau sagaidīja priekšā nolikta vienošanās un noruna, ka šķiršanās iemesli sabiedrībai atklāti netiks. Nesekoja ne kopīgs paziņojums, ne pateicība par darbu, ne ierastās pieklājības frāzes, kā šādās reizēs mēdz būt. Vairāk par iespējamajiem iemesliem, kādēļ Krieviņš pameta amatu, lasi un skaties šeit!

Noskaties arī “Nekā personīga” video!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl