Komentāri

Ar Saeimas atļauju deputātu un veselības ministru Gunti Belēviču šodien izdeva administratīvai sodīšanai par diviem atsevišķiem pārkāpumiem. Ar šādu lūgumu pie parlamentāriešiem bija vērsušies korupcijas apkarotāji.

KNAB lūdza ļaut Belēviču sodīt par to, ka viņš savu dēlu Artūru Belēviču iecēla Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sastāvā, tādējādi skarot viņa personiskās un mantiskās intereses. Otra lieta saistīta ar iespējamo interešu konfliktu, Belēvičam lemjot par disciplinārlietu pret Zāļu valsts aģentūras bijušo direktori Ingunu Adoviču. Lai arī pārkāpumus notikušajā nesaskata, Belēvičs šodien arī pats nobalsoja par sevis izdošanu sodīšanai, norādot, ka gatavs savu taisnību pierādīt tiesā.

Jāpiebilst, ka KNAB lietvedībā pret Belēviču šobrīd atrodas arī vēl citas lietas. Viņš pats to sauc par nomelnošanas kampaņu, kas pēdējā laikā vēršas plašumā.

Uzzini vairāk:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl