Komentāri
Oficiāli: Bergmanis ievēlēts par aizsardzības ministru – viņa komandā būs arī Krapāne
Foto: LETA

Saeima ar balsu vairākumu par aizsardzības ministru šodien ievēlējusi Zaļo un zemnieku savienības deputātu Raimondu Bergmani, no sēdes informē LNT žurnāliste Ieva Mārtiņa.

Bergmaņa kandidatūru parlaments ievēlēja visai pārliecinoši – 50 deputāti balsoja “par”, 5 – “pret”, bet vēl 7 atturējās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc savas ievēlēšanas amatā Bergmanis medijiem atklāja komandas sastāvu. Par savu preses sekretāri jaunais aizsardzības ministrs izvēlējies Līgu Krapāni, kura iepriekš šos pienākumus pildīja pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa.

Pirms apstiprināšanas ministra amatā Bergmanis bija Saeimas deputāts. Parlamentā viņš pildīja Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja biedra pienākumus, kā arī bija Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas loceklis.

12. Saeimā R. Bergmanis arī pārstāvēja Latviju NATO Parlamentārajā Asamblejā un darbojās vairākās deputātu grupās sadarbībai ar citu valstu parlamentiem.

Bergmanis aizsardzības ministra amatā apstiprināts, jo iepriekšējais ministrs Raimonds Vējonis ievēlēts par Valsts prezidentu.

Lasi vēl