Komentāri
Oficiāli: Bergmanis ievēlēts par aizsardzības ministru – viņa komandā būs arī Krapāne
Foto: LETA

Saeima ar balsu vairākumu par aizsardzības ministru šodien ievēlējusi Zaļo un zemnieku savienības deputātu Raimondu Bergmani, no sēdes informē LNT žurnāliste Ieva Mārtiņa.

Bergmaņa kandidatūru parlaments ievēlēja visai pārliecinoši – 50 deputāti balsoja “par”, 5 – “pret”, bet vēl 7 atturējās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc savas ievēlēšanas amatā Bergmanis medijiem atklāja komandas sastāvu. Par savu preses sekretāri jaunais aizsardzības ministrs izvēlējies Līgu Krapāni, kura iepriekš šos pienākumus pildīja pie Valsts prezidenta Andra Bērziņa.

Pirms apstiprināšanas ministra amatā Bergmanis bija Saeimas deputāts. Parlamentā viņš pildīja Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja biedra pienākumus, kā arī bija Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas loceklis.

12. Saeimā R. Bergmanis arī pārstāvēja Latviju NATO Parlamentārajā Asamblejā un darbojās vairākās deputātu grupās sadarbībai ar citu valstu parlamentiem.

Bergmanis aizsardzības ministra amatā apstiprināts, jo iepriekšējais ministrs Raimonds Vējonis ievēlēts par Valsts prezidentu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl