Komentāri
Nozaru budžets augs par 2-3%, aizsardzībai un iekšlietām – par 30-40%, informē Reirs
FOTO: LETA

Ņemot vērā jau iepriekšējos gados piešķirtos līdzekļus 2016. gadam, nozaru budžets nākamgad pieaugs par 2-3%, bet aizsardzībai un iekšlietām palielinājums sasniegs 30-40%, tā ceturtdien pēc valdības ārkārtas sēdes LNT Ziņām teica finanšu ministrs Jānis Reirs.

”Nebūs tā, ka kaut kas tiks stipri samazināts vai nevarēs nodrošināt attīstību,” teica Reirs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš informēja, ka ceturtdien valdība vienojās 2% iekšzemes kopprodukta aizsardzībai panākt līdz 2018. gadam. Pēc Reira norādītā, tas ir ļoti nozīmīgs solis un lēmums, jo ļauj mūs parādīt kā stabilus NATO partnerus, kā arī ļauj rēķināties ar NATO partneru palīdzību.

Vēl viens nozīmīgs lēmums paredz piešķirt papildu 35 miljonus eiro iekšlietu sistēmai, kā arī palielināt finansējumu 2017.-2018. gadā.

”Vienojāmies arī par nozaru izdevumu samazināšanu par 3%. Negribētu teikt, ka tie ir jutīgi samazinājumi, vairāk programmu pārvērtēšana – nepirkt pamatlīdzekļus un transportu. Nopietnas pamatprogrammas netiks skartas,” apgalvoja Reirs.

Diskusijas joprojām ir par neapliekamā minimuma paaugstināšanu, ko Reirs piedāvā veikt desmit eiro apmērā, tādējādi katram strādājošajam dodot papildu 2,3 eiro. Par to, kā arī minimālās algas celšanu un progresīvā neapliekamā minimuma ieviešanu piektdien paredzēts runāt ar sociālajiem partneriem.

Par budžetu paredzēts lemt arī valdības sēdē pirmdien.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl