Komentāri
“Nopērc beidzot to pistoli un piespied gaili” – Kaimiņš tviterī aicina Poikānu nošauties

Atbildot uz bijušā partijas biedra Ilmāra Poikāna jeb Neo ierakstu tviterī, partijas “Kam Pieder Valsts?” līderis Artuss Kaimiņš aicinājis viņu nošauties.

Poikāns savā “Twitter” kontā bija dalījies ar rakstu, kurā komentējis Drošības policijas pārbaudi saistībā ar aicinājumu nošaut Saeimas deputātus. “Atcerieties, Latvijā nedrīkst aicināt publiski nošaut Saeimas deputātus,” vēstīja Neo ieraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šim ierakstam sekojusi atbilde no Kaimiņa tvitera profila: “Nēmo, nopērc beidzot to pistoli un piespied gaili. Esi īsts hakeris līdz galam. Vari? Gaidām bum un vēstuli.” Jāpiebilst, ka šobrīd minētais Kaimiņa tvīts vairs nav redzams.

Uz Kaimiņa komentāru vēlāk reaģējis arī Poikāns. “Vai tautai vienmēr jāklausa uz vārda tās “kungi” – deputāti un partiju vadītāji? Un ko man ar šo tagad darīt?” viņš vaicā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl