Komentāri
“Nopērc beidzot to pistoli un piespied gaili” – Kaimiņš tviterī aicina Poikānu nošauties

Atbildot uz bijušā partijas biedra Ilmāra Poikāna jeb Neo ierakstu tviterī, partijas “Kam Pieder Valsts?” līderis Artuss Kaimiņš aicinājis viņu nošauties.

Poikāns savā “Twitter” kontā bija dalījies ar rakstu, kurā komentējis Drošības policijas pārbaudi saistībā ar aicinājumu nošaut Saeimas deputātus. “Atcerieties, Latvijā nedrīkst aicināt publiski nošaut Saeimas deputātus,” vēstīja Neo ieraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šim ierakstam sekojusi atbilde no Kaimiņa tvitera profila: “Nēmo, nopērc beidzot to pistoli un piespied gaili. Esi īsts hakeris līdz galam. Vari? Gaidām bum un vēstuli.” Jāpiebilst, ka šobrīd minētais Kaimiņa tvīts vairs nav redzams.

Uz Kaimiņa komentāru vēlāk reaģējis arī Poikāns. “Vai tautai vienmēr jāklausa uz vārda tās “kungi” – deputāti un partiju vadītāji? Un ko man ar šo tagad darīt?” viņš vaicā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl