Komentāri
“Nopērc beidzot to pistoli un piespied gaili” – Kaimiņš tviterī aicina Poikānu nošauties

Atbildot uz bijušā partijas biedra Ilmāra Poikāna jeb Neo ierakstu tviterī, partijas “Kam Pieder Valsts?” līderis Artuss Kaimiņš aicinājis viņu nošauties.

Poikāns savā “Twitter” kontā bija dalījies ar rakstu, kurā komentējis Drošības policijas pārbaudi saistībā ar aicinājumu nošaut Saeimas deputātus. “Atcerieties, Latvijā nedrīkst aicināt publiski nošaut Saeimas deputātus,” vēstīja Neo ieraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šim ierakstam sekojusi atbilde no Kaimiņa tvitera profila: “Nēmo, nopērc beidzot to pistoli un piespied gaili. Esi īsts hakeris līdz galam. Vari? Gaidām bum un vēstuli.” Jāpiebilst, ka šobrīd minētais Kaimiņa tvīts vairs nav redzams.

Uz Kaimiņa komentāru vēlāk reaģējis arī Poikāns. “Vai tautai vienmēr jāklausa uz vārda tās “kungi” – deputāti un partiju vadītāji? Un ko man ar šo tagad darīt?” viņš vaicā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl