Komentāri

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera pauž sašutumu par Saeimas plāniem “torpedēt” valdībā apstiprināto nodokļu reformu. Uzņēmēji aicina koalīcijas politiķus sākt sarunas “no baltas lapas”.

Uzņēmēju organizācijas sašutušas gan par plānu celt sociālās iemaksas veselības aprūpes vajadzībām, gan par ideju palielināt progresīvā ienākuma nodokli, kas pārvilktu treknu svītru cerībai par nodokļu sloga samazināšanu visiem strādājošiem. Tieši uz to esot bijusi vērsta uzņēmēju izstrādātā un valdībā atbalstītā nodokļu stratēģija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Balta lapa” nozīmējot, ka pusēm ir jāatgriežas pie valdībā apstiprinātā dokumenta, kas paredzēja iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazināšanu teju visiem nodarbinātajiem, kā arī neparedzēja sociālā nodokļa celšanu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl