Komentāri

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera pauž sašutumu par Saeimas plāniem “torpedēt” valdībā apstiprināto nodokļu reformu. Uzņēmēji aicina koalīcijas politiķus sākt sarunas “no baltas lapas”.

Uzņēmēju organizācijas sašutušas gan par plānu celt sociālās iemaksas veselības aprūpes vajadzībām, gan par ideju palielināt progresīvā ienākuma nodokli, kas pārvilktu treknu svītru cerībai par nodokļu sloga samazināšanu visiem strādājošiem. Tieši uz to esot bijusi vērsta uzņēmēju izstrādātā un valdībā atbalstītā nodokļu stratēģija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Balta lapa” nozīmējot, ka pusēm ir jāatgriežas pie valdībā apstiprinātā dokumenta, kas paredzēja iedzīvotāju ienākuma nodokļa samazināšanu teju visiem nodarbinātajiem, kā arī neparedzēja sociālā nodokļa celšanu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl