”No sirds Latvijai” Rīgas domē sola sadarboties ar visiem, arī “Saskaņu”

Komentāri

Pašreizējo domes vadību nekritizējot un solot saglabāt visus tās ieviestos atvieglojumus, savu Rīgas mēra amata kandidātu aizvadītās nedēļas piektdienā pieteica arī Saeimas opozicionāri ”No Sirds Latvijai”. Tā būs uzņēmēja Diāna Novicka. “Sirdslatviešiem” šīs būs pirmās pašvaldību vēlēšanas, un šobrīd reitingi partijai lielus panākumus nesola.

Bez Diānas Novickas, “sirdslatviešu” Rīgas saraksta galvgalī būs atrodams arī Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas direktors Andris Priekulis un Latvijas Universitātes asociētā profesore Dita Nīmante. Gan Novicka, gan Priekulis no partijas saraksta startēja jau Saeimas vēlēšanās, bet neveiksmīgi. Partijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba Novicku vēlētājiem stādīja priekšā kā veiksmīgu uzņēmēju savu uzticības personu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs kopā ar Diānu dibinājām tautas kustību NSL, esam plecu pie pleca jau trīs gadu garumā. Tā kā tas ir redzējums par cilvēka spējām šo darbu tiešām izdarīt,” sacīja Sudraba.

“No sirds Latvijai” savos priekšvēlēšanu bukletos sola saglabāt visus Rīgā spēkā esošos atvieglojumus pensionāriem, skolēniem un citiem, kā arī revidēt pašvaldība izdevumus. Partijas mēra kandidāte arī uzsvēra, ka galvenais ir sasniedzamie mērķi nevis partneri, tādēļ domē būs gatava sadarboties ar visiem, neizslēdzot arī “Saskaņu” un “Gods kalpot Rīgai”.

“Piemēram, Saeimā Jūlija Stepaņenko no “Saskaņas”. Jūs taču ziniet, – fantastiska deputāte ar noteiktiem mērķiem, par ko viņa cīnās, ko mēs arī atbalstām!” pauda Novicka.

Jāpiebilst, ka Jūlija Stepaņenko ir vienīgā Rīgas vicemēra Andra Amerika partijas “Gods kalpot Rīgai” pārstāve Saeimā.

Jautāti par iespēju uz pašvaldību vēlēšanām veidot kopīgu sarakstu ar kādu citu partiju, “No Sirds Latvijai” pārstāvji gan atbildēja noliedzoši.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl