No nākamā gada plāno palielināt deputātu algas

Komentāri

Nākamgad plānots palielināt Saeimas deputātu un darbinieku atlīdzības budžetu. Kā liecina parlamenta nākamā gada budžeta projekts, iecerētais pieaugums atlīdzībām pārsniedz 700 tūkstošus eiro.

Taču Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece pagaidām nav iepazinusies ar iemesliem, kāpēc atalgojuma budžets ir jāpaaugstina, tāpēc šobrīd viņa neredz pamatu šo izdevumu palielināšanai un lēmuma pieņemšanu par atalgojuma celšanu ir atlikusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

“Šobrīd meklēju savu sarkano pildspalvu, ar kuru veikt svītrojumus un uzdot Saeimas kancelejas darbiniekiem jautājumus, kāpēc ir šāds palielinājums paredzēts. Tas ir tikai iesniegtais budžeta projekts, ko ir izveidojusi Saeimas kanceleja. Saeimas prezidijs ar to šobrīd tikai sāks strādāt, un droši vien, ka pirmais uzdevums, ko mēs lūgsim, būs samazināt šos budžeta izdevumus,” tā ierosinājumu palielināt algas deputātiem komentēja I. Mūrniece.

Kā skaidro Saeimas kancelejā, algu fonds ir jāpalielina tāpēc, ka ir augusi vidējā alga tautsaimniecībā, kam ir piesaistīts deputātu atalgojums. Turklāt tiek plānots palielināt arī Saeimas darbinieku skaitu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl