No Krievijas cietuma atbrīvotie ukraiņu politieslodzītie aicina neticēt Putinam

Šīs nedēļas sākumā Francijā pirmo reizi aci pret aci tikās Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis un Krievijas prezidents Valdimirs Putins. Sarunās tika panāktas vienošanās par papildus gūstekņu apmaiņām un par pamieru.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • apbrīnojami !
 • Ješka
 • Martins Adamsons

  Martins Adamsons

  Kāpēc uz Latviju? Kāpēc ne uz mājām pie ģimenēm?
 • Aigars Siliņš

  Aigars Siliņš

  Neticu un neskatos kremļa propagandu. Patreiz man rūp Latvija, kā to iznīcina un izlaupa.
  • Raivo Kalējnieks

   Raivo Kalējnieks

   Pilnīgi pareizi un precīzi pateici pateici par to Krievijas Federācijas propogandu, jo tā ir toksiska kā sērskābe. Uz ko ir būvēta un pakārtota Krievijas Federācijas ikdienas dzīve, kas ir melli, dezinformācija, propoganda caur presi, televīziju un arī radio. Tas vis šobaldien ir vērojams Latvijā pēc PSRS sabrukuma 1991. gadā, kas ir mūs atmetis dažus desmitus gadus atpakaļ attīstība no ES vadošajām dalībvalstīm. PSRS mantotais ir atstājis pietiekami dziļas pēdas uz mūsu Latvijas dzīves telpas latviešu vēsturisko
   kultūrtelpu un sabiedrību kopumā, kas ir krievvalodīgo kolonistu mantojums.
 • Eduards Vasiļevskis

  Eduards Vasiļevskis

  Paldies par rakstu. Šādu nelīdzsvarotu kaimiņu, kuram draugos vienīgi miljardos norakstītie, piedotie parādnieki, ir jātur redzeslokā. Krievija ir valsts, kura pielieto spēka, dūru vicināšanas politiku, daudzās valstīs. Latvija nav izņēmums.
 • Kristīne Androne

  Kristīne Androne

  Aicina Latvijai nekūdīt Propugandu,kad tas vienreiz beigsies,ka palasu Latvijas zinas tā visur Krievija Putins utt.Es Vēlētos zināt kas notiek Latvijā.Nevis Krievija Ukrainā un PAr Putinu.
  • Nu re
  • Raivo Kalējnieks

   Raivo Kalējnieks

   Kas tad liedz interesēties, ja nu vienīgi jūsu pašas vēlmes norobežoties no kaut kā un šauri provenciālais skatījums. Neviens jau jums diži neuzbāžās, ja runa iet par propogandu ko vajadzētu attiecināt tieši diemžēl uz Krievijas Federāciju. Par tās pastrādātajiem kara noziegumiem un atsevišķu teritoriju pretlikumīgu aneksiju ne tik pret Ukrainu 2014 gadā, bet gan 2008 gadā Gruziju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!