3 komentāri

Saeimas kārtības rullis paredz, ka deputāti, pret kuriem sākts kriminālprocess, nedrīkst piedalīties Saeimas sēdēs un saņemt pusi deputāta atalgojuma. Taču, tā kā šobrīd kriminālprocess sākts pret diviem deputātiem un Saeimā šobrīd 100 deputātu vietā strādā 98, tad sākusies diskusija, vai nevajadzētu viest izmaiņas likumā.

Latvijas iedzīvotāju vairākums – 74% – domā, ka deputātam, pret kuru sākta kriminālizmeklēšana,  jānoliek deputāta mandāts uz tiesvedības laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrs desmitais TNS aptaujā saka, – viņam nav jāpiedalās Saeimas sēdēs un jāsaņem puse deputāta atalgojuma. 8% aptaujāto domā, ka šādiem tautas kalpiem ir jāpiedalās Saeimas sēdēs, kā arī ir jāpilda deputāta pienākumi līdz sprieduma nolasīšanai.

Un tikai viens procents Latvijas iedzīvotāju pārliecināti, ka deputātam, pret kuru sākta kriminālizmeklēšana,  jānoliek deputāta mandāts pavisam.

Video

TOP komentāri

  • Seniors
    +1 +1 0

    Seniors

    Tatad , noteikti , cilveki ignore so rakstu , jo netiks nemti vera m vinu viedokli . Mans priekstats , kad tadus deputatus , japadzen , no Saeimas , ar tadu SSS-dainu mietu !
  • haralds elceris
  • SO.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl