Neoficiāli: Truksnis kratīšanas laikā nogādāts slimnīcā, jo atradies alkohola reibumā

2 komentāri

Kad ierodamies Jūrmalas domē, ārēji nekas neliecina par priekšsēdētāja kabinetā notiekošo. Domes priekštelpā nāk un iet apmeklētāji, bet uz deputātu un mēra darba telpām ved stiklotas durvis, kurām cauri tiek vien ar caurlaidēm. Kameras netiek ielaistas.

Vien domes sabiedrisko attiecību pārstāve piekrīt īsam komentāram. Apliecināt varot tik to, kas jau izskanējis medijos – Gata Trukšņa (ZZS) kabinetā rosās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) operatīvie darbinieki. Sīkāk neko nezinot arī paši domē strādājošie.

Zane Leite, Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste:

Šodien ap pusdienlaiku Jūrmalas pilsētas domē ieradās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, un viņi joprojām atrodas šeit. Viņu vizītes iemesls mums nav zināms, un mēs neko nevaram komentēt.

Foto:

Taču publiski jau bija tapis zināms, ka mēra paša kabinetā kratīšanas laikā vairs nav. To apstiprināja arī domes darbiniece.

Zane Leite, Jūrmalas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste:

Priekšsēdētājam palika slikti ar veselību. Tika izsaukta “ātrā palīdzība”, un viņš tika aizvests uz slimnīcu.

Uz kuru slimnīcu mērs aizvests – tas netiek izpausts, taču domei stratēģiski tuvāko nav grūti atrast. Tā ir Jūrmalas slimnīca Bulduros. Arī tur personāls ievēro pacienta konfidencialitāti. Par iespējamo Trukšņa atlabšanu šajās telpās liecina vien pieklusinātās balsis, pusslepus skatieni un kādas dāmas ārkārtīgi lielais satraukums par kameru klātbūtni. Pie slimnīcas arī dežūrē personas, kas, domājams, ir KNAB darbinieki.

No vairākiem avotiem izskanējusi versija, ka Trukšņa veselības stāvoklis sašķobījies alkohola kombinācijā ar zālēm. Brīdī, kad domē ieradās KNAB, tur apstiprina – mēra paša uz vietas nebija. Viņš atbraucis tikai vēlāk un bijis tādā stāvoklī, ka arī saukti mediķi.

Aptuveni četras stundas rosījušies pa Trukšņa kabinetu, KNAB operatīvie darbinieki domi pameta ar lielām dokumentu mapēm rokās. Kratīšana šodien notikusi arī Trukšņa dzīvesvietā.

Ziņa, ka KNAB redzeslokā nonācis kūrortpilsētas mērs, pati par sevi nav pārsteigums. Gatis Truksnis nav ne pirmais, ne – ja politiskā kultūra Jūrmalā nemainās, iespējams, ne pēdējais priekšsēdētājs, kura kabinetā notikusi KNAB kratīšana.

Tā sauktās Jūrmalgeitas ietvaros pirms nu jau vairāk nekā desmit gadiem ar cietumsodu sodīja Jūrmalas mēru Juri Hlevicki. Šobrīd joprojām pa tiesām dzīvo kukuļdošanā apsūdzētais Raimonds Munkevics.

Video:

TOP komentāri

 • Regu
  +1 +1 0

  Regu

  Viss zzs ir jāpārkrata!!! Sākot no treknajiem latgales priekšēdētājiem!
 • gugu
  +1 +1 0

  gugu

  Tad beidzot atklātībā nāk fakts, ka Truksnis ir alkoholiķis, kas atļāvies nedēļām nenākt uz darbu dzeršanas dēļ. Kolēģes viņu piesedz, vietniece visu izdara Gatiņa vietā. Kauns par tādu mēru, kauns par pilsētu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl