Nemiro un Ģirģens nomaina padomnieces sabiedrisko attiecību jautājumos

0 Komentāru
Nemiro un Ģirģens nomaina padomnieces sabiedrisko attiecību jautājumos
DMITRIJS ŠUĻŽICS, F64

No piektdienas, 3. janvāra, ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (“KPV LV”) padomniece sabiedrisko attiecību un komunikācijas jautājumos būs Vineta Vilistere-Lāce, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā.

Līdzšinējā Nemiro padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Beata Jonite aģentūrai LETA teica, ka turpmāk partijas iekšējās rotācijas dēļ šos pienākumus pildīs pie iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (“KPV LV”), bet Vilistere-Lāce viņas vietā būs Nemiro padomniece.

LETA jau ziņoja, ka iekšlietu ministra padomnieks komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Kārlis Miksons pērn jūnija beigās darbu Iekšlietu ministrijā pārtrauca un pēc viņa Ģirģenam nebija padomnieka šajā jomā.

Ekonomikas ministrijā informēja, ka Vilisterei-Lācei ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā.

Visilgāk – desmit gadus – Vilistere-Lāce vadīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Sabiedrisko attiecību nodaļu. Pēdējo gadu Vilistere-Lāce bija atbildīga par šobrīd maksātnespējīgās AS “PNB Banka” komunikāciju.

Vineta Vilistere-Lāce studējusi žurnālistiku un sociālās zinības Latvijas Universitātē un Latvijas Kristīgajā akadēmijā.

0 Komentāru