Nemiro: Jūtama zināma “saļodzīšanās” Kariņa valdībā

Zināma “saļodzīšanās” Krišjāņa Kariņa (JV) vadītajā valdībā pašlaik ir jūtama un varētu būt skaidrojama ar Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu tuvumu, šādu viedokli laikrakstā “Diena” paudis ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV), kuram pēdējā laikā uzbrukumus, tostarp prasot viņa nomaiņu, veltījis Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • @marabrige

  @marabrige

  Parastais fašisms ceļ galvu! Ļodzās, jo fašistu- čekas hunta sāk vēl ciešāk žņaugt pārējos, lai puepuldītu savu mskus. Citi arī grib dzīvot.
 • @marabrige

  @marabrige

  Kādu aliansi - mums te viena Ančupānu kalnu fašista- slepkavas pēcnācēja tikusi pensionāru padomes virsotnē. "Vajadzīgo" cilvēku dokumentus fašisti labi prata noslēpt vai iznīcināt. To jau arī čekisti labi pieprot. Alianse a la fašisti-čeka gatava. Savus folbobajus jau sāk celt. Mūsu daudzdzīvokļu māju kas ir 25 gadus veca "jāapseko" par mājas iedzīvotāju naudu. Summa aptuveni 2100 eur par "apsekošanu". Gan jau iepludinās jaunās pensionāru huntas maciņos ar pensionāru jauno virsontnes bābu priekšgalā. Jau vāc parakstus, kas par, kas pret. Jau veca dziesma. Kad mainīsies mērs, tad arī dziesma būs jauna. Liks nojaukt māju. Un naudiņa ķu-ķū. Atkal fašisti-čekisti jauks un nauda viņu makā. Nu - jauka reklāma gan jaunajam, gan vecajam mērim.
 • Zoya Polynova
 • Tautvaldis Ozoliņš

  Tautvaldis Ozoliņš

  Vai nenožēlojie solījumus un uzticību pirms vēlēšanām bet vēl cenšaties cīņu pie siles kas drīz būs tukša
 • Janis Jakupcevics

  Janis Jakupcevics

  Da vis jūs tur dalbojebu bars, kas ticis pie varas un katrs savus draudziņus tagad mēģina piesildīt. Nemiro pats sen jau izlaizijis pakalju ir Rebenokam!!!
 • Armands Šverns

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!