Naudas trūkums skolotājiem un mediķiem nav šķērslis celt algas deputātiem un ministriem

Vairākām nodarbināto kategorijām algu pieaugums ir noteikts ar likumu. Jaunākais šāds regulējums attiecas uz mediķiem. Likuma izmaiņas Saeima pieņēma pirms Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdības izveidošanas pagājušā gada nogalē. Tas notika triecientempā – vienas sēdes laikā – un lielā vienprātībā.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • Kristaps

  Kristaps

  Lepojaties ar tiem,ko ievēlat,cerams ka uz nākošajām vēlēšanām nejiesiet,tāpat nau starpība,bardaks,vajadzēja algu 1000 e mēnesī,tad redzētu cik to žurku tur paliktu!
  • Tam nav starpības

   Tam nav starpības

   Viņi jau iepriekš izlemj paši- kurš paliks, kurš ies un kurš nāks klāt. Un tauta ir tikai aitiņas, kuras neko tur nevar padarīt. Vēlēšanas ir teātris, valdība ir cirks un visi ir klauni.
   Un tā ir visās valstīs, pa lielam. Ir divi varianti. Vai nu ej saimā un tevi heitos visa tauta un sauks par zagli, toties būs stabila alga(arī nav garantija ka ņems tur jauniņo, jo ir viņiem savi nosacījumi) vai arī ciet klusu un esi rātna aitiņa. Kā es. Jo kāda gan jēga iet un brēkt.? Ja par skaļu iebrēksies-sašņorēs. Ne valdībai, ne policijai neinteresēs ne tas ka bērnus nevari pabarot, ne tas, ka rēķinus nav iespējams apmaksāt. Tas nevienu no viņiem neinteresē un nekad neinteresēs. Valdībā šež klauni, kuriem maksā par to, ka viņi sēž kā klauni. Bet viņi neko valstī nevada. To dara Krievija. Latvija ir Krievijas apslēptais īpašums. Bet par to neviens nekad nerunā, jo tas ir noslēpums.
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Ko gan citu no šiem populistiem bija sagaidīt? Turklāt, saprātīgi domājošie jau uzreiz saprata, ka tāds palielinājums vienkārši nav iespējams.
 • Seniors

  Seniors

  Kauns Saeimas deputatiem ! Medikiem algas , nebus pielikums , jo nav naudas budzeta ! Saeimas rimam , naudas pielikums = BUS ! Kauns , kad SADI rauseji , sez Saeima ! ZAGLU BANDA , bet NE = deputati ! SAVS MACINS = TUVAKS !!! Atcelt transporta un dzivoklu ires kompensacijas !!!!
 • liga sulga
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Absurds.. Deputātu algu pielikumus bija jāaptur jau pāris gadus atpakaļ!
 • Nesaprotu

  Nesaprotu

  ko tie paidagogi streso! Pirmkart ar katru gadu paliek Mazak skolu un skolenu!nemot Vera to,ko un ka atrazo ta paidegogu mafija! Skolu lielaka dala absolve potencialie noziedznieki,peder,un citas atkaribas un par to vel pieprasa algas pielikumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bbbbb

   Bbbbb

   Tev vajadzētu iet gramatiku pamācīties! Drausmas!!!
   Cik no Tava pateiktā var izprast,tad skolotāji paliek arvien vairāk,bet skolu mazāk? Vai tad skolotāji slēdz tās skolas un iztukšo laukus?
 • Latviete.

  Latviete.

  Deputatus uz minimālās algas nolikt.valstij būtu nauda ārstu algām.un deputāti varbūt sāktu sakarīgāk strādāt. savādāk kā aizmiguši ,vai kā no mēness novēlušies,nezin kas noriek apkārt.
 • vajag

  vajag

  tai suplinskai vajag izveidot skolotaju atestacijas kriterijus!Bus Mazak ,bet apmaksati un nelarkskes! Viss bus kule
  • Hmmmm

   Hmmmm

   Skolotājiem sava kvalifikācija ir jāceļ katru gadu. Katru gadu ir jāuzklausa “izcili “vecāki un viņu padomi,ko un kā darīt. Un katru gadi ir jāsaņem solījumi,ka smieklīgās algas tiks paceltas....
 • ,,,,

  ,,,,

  nu re, sev vienmēr naudu atradīs. alga ir tikai viens ienākumu avots, ir taču piemaksas, kompensācijas utt. interesanti, kā ministru/deputātu algas ietekmē citus burokrātus? nav diez burokrātu aldziņas piesaistītas ministru/deputātu aldziņām?
 • Nav ko teikt

  Nav ko teikt

  Kam vēl ir jānotiek, lai mēs- latvieši, beidzot kļūtu par vienu veselu un pierādïtu, ka mēs varam kaut ko mainīt?
  Tiešām nav apnicis, ka mūs uzskata par jājamiem zirdzińiem?
  • Nu un ko?

   Nu un ko?

   Ko Tu iesaki darīt? Iet kauties ar viņiem?
   Šīs viss ir nebeidzams cirks un mainās tikai klauni. Ja kāds ies un mēģinās ko risināt, to ieliks cietumā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!