Nākamgad vairākas reizes pieaugs valsts finansējums partijām; lielāko pieaugumu saņems “Saskaņa”

Valdība šonedēļ, lemjot par nākamā gada budžetu, pauda atbalstu būtiskam valsts budžeta finansējuma palielinājumam politiskām partijām, kas to gada ieņēmumus varētu palielināt vairākkārtīgi. Vienlaikus paredzēts mainīt valsts naudas sadales mehānismu.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Andris

  Andris

  Katrs kurš iet uz vēlēšanām un atdod savu balsi par kādas partijas biedru ,netieši iztukšo savu maciņu, es tā saprotu .
 • y

  y

  Lai paši sevi sponsorē!Kāds sakars ar tautas nodokļiem!Ķēmu bars!Besī jau laukā-katru dienu tiek pieņemti tik daudz stulbu lēmumu!Tā jau nav valdība,bet izšķērdētāji!
 • Un
  +11 +11 0

  Un

  ko slavenā tautas partija ar šakāli priekšgalā, izsķēmoja sev un partijniekiem likumus,kas iznīcināja pusi Latvijas ražotāju, pašlikvidējās , nesamaksāja Valstij vairāk kā miljonu, bet nozuda taisīt savas rebes ar savākto naudiņu. Tagad, viņa pakalpiņi, atkal veido jaunas shēmas, lai turpinātu šo šmuci .
 • Ļoļa
 • Aleksandrs Novikovs

  Aleksandrs Novikovs

  Par cik notiek šādas tādas šhēmotāju lietu piebremzēšanas, naudas obščakā paliek mazāk, bet apetīte tad ir pat lielāka kā agrāk. Kur ņemt naudu?
  Tā kā valdība, vadība ir viena un tā pati mafija, no nodokļu naudas piebaro savus taukmūļus.. Šajā zemē tas nekad nebeigsies, tā ir organizēta banda, un tautu pazemo, apzog, jau no pirmajām 90 gadu dienam. Tautai šīs nezāles jāizravē, neviens cits to nedarīs, un viņu nekaunībai gala nebūs.
 • Cienījamie jaunie deputāti!

  Cienījamie jaunie deputāti!

  Vispirms ieviesiet izmaiņas vēlēšanu likumā līdz nākošajām vēlēšanām, lai cilvēki varētu balsot pēc sastādītajiem sarakstiem no visiem reģioniem. Kur te ir loģika ? Tauta maksā deputātiem algas+ vēl tagad partijām ši nenormālā summa, bet palikušie pamatiedzīvotāji ,kas zaudējuši ticību partiju sistēmai ir spiesti joprojām atstāt savu tēvu zemi, jo kā izrādās, šī vēlēšanu sistēma un esošie un bijušie sistēmas cilvēki ir viens liels korupcijas perēklis, kur godīgam cilvēkam dzīve ir kļuvusi nepanesama.
 • S

  S

  Intensīvāk jāstrādā KNABim, policijai un izmeklētājiem, lai pierādītu Saskaņas līderu atbildību par noziegumiem Rīgas apsaimniekošanā, lai var likt naudu lietā, kompensējot izdarīto.
 • liga sulga

  liga sulga

  kas notiek.kam jus vel izsaimniekosiet nodoklu maksataju naudu.idioti,kur paliek cilveciskais faktors.nekam nepitiek naudas ne bernu edinasanai ne algu celsanai,bet seku reku PARTIJAS finanses.riebekli sen neesat sisti,ka PREZIDENTS BERZINS TEIKTU
 • Jānis Salietis

  Jānis Salietis

  Protams,Saskaņa!Latviskās partijas nevar apvienoties... Divi latvieši-trīs partijas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!