Komentāri
Nacionāļi labprāt turpinātu strādāt valdībā, taču ne par katru cenu, atzīst Mūrniece
Foto: F64

Nacionālā apvienība grib turpināt strādāt valdībā, bet ne par katru cenu – šāds noskaņojums valdīja sestdien notiekošajā politiskā spēka kongresā.

Nacionālās apvienības kongress notiek laikā, kad aktīvi risinās sarunas par jaunās valdības veidošanu un lauzti šķēpi par jauno valdības vadītāju. Saeimas priekšsēdētāja gan prognozēja, ka pēc Laimdotas Straujumas neskaidrās demisijas uz ātru jaunas valdības izveidošanu diezvai varot cerēt. Arī paša politiskā spēka vieta nākamajā valdībā šobrīd ir neskaidra, jo tā līderi šodien Bauskā sanākušajiem partiju vairāk nekā 240 biedriem netieši apliecināja gatavību palikt opozīcijā, ja par valdības vadītāju tiks virzīts cilvēks ar apšaubāmu reputāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu mērķis ir strādāt valdībā, aizstāvot gan mums, gan sabiedrībai kopumā svarīgas lietas. Bet ne par katru cenu. Šī cena nevar būt dramatisks sabiedrības uzticības kritums valdībai, ko vada kāds politiķis ar diskutablu reputāciju. Šī cena nevar būt neskaidri lēmumi un intrigas, ko pēc tam paskaidro ar stipru vēju, kas aizpūtis valdību. Šī cena nav un nevar būt arī augsti amati, nevienam krēslam nav tik augstas kājas, lai tas aizēnotu valsts intereses,” teic Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Foto: Nacionālās apvienības kongress

Uzslavējot Nacionālā apvienības stingru pieturēšanos pie izvirzītajām vērtībām, politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars pateicās tās koalīcijas partnerim, kurā notiek šķelšanās sīku domstarpību dēļ – par piemēru, kā nevajag darīt: “Valdības krīze iezīmējas ar politikā reti sastopamu situāciju – valdošās partijas sacelšanos pašiem pret savu premjeru. Galvenokārt nolūkos pārdalīt amatus. Šis cīniņš valdošās partijas ietvaros notiek, nerēķinoties ar pārējo valdības dalībnieku viedokli.”

Kongresa runās tika uzsvērts, ka valdību nevar veidot bez Nacionālās apvienības, turklāt pašai partijai vajadzētu kļūt aktīvākai un izvirzīt savus valdības vadītāju kandidātus. Par to plašāk stāstīsim ziņās astoņos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl