1 komentārs
Nacionāļi kongresā izvirza mērķi nākotnē Saeimā iegūt vismaz 30 vietas
Foto: LETA

Pašreizējie Nacionālās apvienības panākumi ir tikai sīkums, tāpēc politiskais spēks nedrīkst ieslīgt pašapmierinātībā. Tā pirmajā partijas pēcvēlēšanu kongresā šodien norādīja Nacionālās apvienības līderi. Nacionāļi izvirzījuši mērķi nākotnē Saeimā iegūt vismaz 30 vietas, lai kļūtu par galveno varas partiju valstī, jo pašlaik viņu iespējas ietekmēt politisko procesu vēl esot ļoti ierobežotas.

Nacionālā apvienība iepriekšējās vēlēšanās palielinājusi vietu skaitu Saeimā līdz 17, un šodienas kongresā sevi uzslavēja par iekšējo saliedētību iepretim citiem politiskajiem spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

Imants Parādnieks:
Kāda mums visiem zināma politiķe no koalīcijas partijas Vienotība nesenajā radio intervijā uzdeva apmēram šādu jautājumu. Kādēļ Vienotības biedri ir sanākuši kopā? Kādi ir Vienotības mērķi nākotnē? Norādot, ka uz šo jautājumu atbilde ir jāmeklē tuvākā gada laikā. Savukārt es esmu pilnīgi pārliecināts, ka Nacionālās apvienības biedriem nekad šāda jautājuma nav bijis un nebūs, Nacionālās apvienības galvenais mērķis bija un būs latviska Latvija!

Partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars aicināja partijas biedrus neieslīgt pašapmierinātībā, norādot, ka nacionāļu iespējas ietekmēt politisko dienaskārtību pašlaik ir ļoti ierobežotas. Vienlaikus partijas līderi uzsvēra, ka noteikti jāsaglabā pašreizējā valdošā koalīcija kopā ar Vienotību un zaļajiem zemniekiem par spīti politisko spēku domstarpībām.

Foto: LETA

Foto: LETA

Raivis Dzintars:
Šobrīd Nacionālā apvienība nevalda. Tā pēc labākās apziņas ietekmē daudzgalvainu valdīšanas procesu, bet tā vēl nav mūsu valdīšana. Izrādās atzīties netradicionālā orientācijā ir drosme, bet godināt brīvības cīnītājus 16. martā – nosodāma rīcība. Stāstīt bērniem, ka Rūta ir tas pats, kas Rihards, drīkst, bet dzīvesziņai vai patriotiskai audzināšanai vieta neatrodas. Draugi, būsim atklāti, tas ko mēs šobrīd darām valdībā – mēs iestarpinām labas lietas haotiskā sistēmā.

Lai Nacionālā apvienība kļūtu par galveno varas partiju, tai nākotnē noteikti esot jāiegūst no 30 līdz 35 vietām Saeimā, uzsvēra Dzintars. Tomēr viņš pats politikā vismaz nākamo pusgadu aktīvu lomu nespēlēs, jo saistībā ar ģimenes apstākļiem uz laiku nolicis deputāta mandātu un arī partijas darbā būs mazāk klātesošs.

Raivis Dzintars:
Es esmu šo organizāciju vadījis kopš 16 gadu vecumu, un ja es esmu to darījis labi, tad noteikti tā var dažus mēnešus bez manas fiziskas klātbūtnes turpināt darboties sekmīgi.

Kongresa uzrunās politiķi daudz laika veltīja Krievijas pieaugošajai agresivitātei un Latvijas iekšējai drošībai.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ināra Mūrniece:
Latvijā zaļajiem cilvēciņiem rosīties netiks ļauts! Netiks ļauts netraucēti darboties citiem Latvijas pretiniekiem.  Politiķu un Tieslietu ministrijas uzdevums ir izstrādāt likumus, lai būtu iespēja slēgt organizācijas, kuru darbība nav savietojama ar Latvijas valsts pastāvēšanas mērķiem.

Par partijas līdzpriekšsēdētājiem šodien atkal ievēlēti Raivis Dzintars un Gaidis Bērziņš. Tomēr pretrunīgu slavu ieguvušais bijušais maksātnespējas administrators Aigars Lūsis Nacionālā apvienības valdē nav pārvēlēts.

TOP komentāri

  • Jānis
    0 0 0

    Jānis

    Ja šie tiks pie teikšanas un varas vairāk, tad ir viennozīmīgs- vāks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl