Nacionālajai apvienībai kopīgs saraksts ar Reģionu apvienību

2 komentāri

Partijas turpina ieņemt vietas uz starta līnijas pirms ārkārtas vēlēšanām Rīgā. Ar savu programmu un kandidātiem pirmdien izvērsti iepazīstināja Nacionālā apvienība, kas startē kopā ar Reģionu apvienību.

Viņuprāt, rīdziniekiem šoreiz esot skaidra izvēle. Nacionālās apvienības līderis Raivis Dzintars uzskata, ka cīņā par Rīgas atslēgām iesaistījušies trīs nopietni pretendenti – nacionāli konservatīvie spēki, kā arī partijas, kuras viņš sauc par Austrumu jeb Padomju Savienības bloku, un liberālie spēki.

“Ja “Attīstībai/Par!” ar “Progresīvajiem” vadīs Rīgu, ja viņu mēra kandidāts vadīs Rīgu, tad tā būs varavīksnes Rīga, tad tā būs praida Rīga, un viņi atradīs iespēju, kā to parādīt, kā to īstenot. Ja Maskavas vai Austrumu bloks vadīs Rīgu, tad tā būs 9. maija Rīga. Ja Nacionālā apvienība kopā ar Reģionu apvienību vadīs Rīgu, tad tā būs 18. novembra Rīga. Lūk, starp šiem virzieniem arī ir izšķiršanās,” uzsver Dzintars.

Nacionālā apvienība un reģionāļu Rīgas mēra amata kandidāts ir politikas veterāns Einārs Cilinskis. Palīgā ņemtas arī citas sabiedrībā zināmas sejas. Tā, piemēram, sarakstā iekļauts aktieris un uzņēmējs Ivars Auziņš.

2 komentāri