Kaimiņš mācās būt par deputātu; jau iedzīvojies nedraugos

0 Komentāru
Kaimiņš mācās būt par deputātu; jau iedzīvojies nedraugos
(Foto: LETA)

Bijušais Nacionālā teātra aktieris Artūrs Kaimiņš šonedēļ pirmo reizi sēdās Saeimas deputāta krēslā un atzīst, ka ir gan interesanti, gan jāmācās. Tomēr pieredzes bagātākie Kaimiņa bijušie kolēģi satraucas, ka jaunais politiķis varētu kļūt par Saeimas ākstu.

Gluži kā solīts, Kaimiņš ieraksta savas gaitas Saeimā – ar ko un par ko runā un komentē notiekošo. Tas, ka viņš varētu būt viens no skaļākajiem opozīcijas deputātiem, pierādījās pavisam drīz, kad viņš kāpa Saeimas tribīnē, lai paustu sašutumu par formalizēto valodu dokumentos, kas, viņaprāt, nav skaidra un saprotama.

Artūrs Kaimiņš TV3 ziņām atzīst, ka daudz kas Saeimā viņam ir jauns, un tāpēc viņam ir daudz kas jāapgūst, piemēram, Saeimas kārtības rullis. Salīdzinot teātri un politiku, viņš atkārto iepriekš pausto salīdzinājumu: ”Teātrī domā vienu, dara vienu un saka vienu, bet te viss ir pilnīgi otrādāk.” Pagaidām jaunais politiķis pozitīvi izsakās vien par dažiem Saeimas deputātiem, bet vismaz vienas koleģiālas attiecības Kaimiņš, šķiet, ir zaudējis. ZZS deputāts Kārlis Seržants ir sašutis, ka Kaimiņš viņu ir noniecinājis par nevēlēšanos visas partijas vārdā vienpersoniski paust tūlītēju atbalstu Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidei. Vairāk skaties video.

0 Komentāru