Nacionālā apvienība vēlas ieviest jaunu e-pakalpojumu valsts un iedzīvotāju komunicēšanai

13. Saeimas vēlēšanās ar 4. numuru startējošā Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA “VL”-TB/LNNK”) vēlas nodrošināt valsts individuālu komunikāciju ar katru iedzīvotāju, izmantojot jaunu e-pakalpojumu, rakstīts partijas programmā.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Visu varu Padomēm!

  Visu varu Padomēm!

  NA varētu mums paskaidrot,ko konkrēti Latvija ir ieguvusi,atjaunojot uzņēmumu padomes? "Aizsedzoties aiz Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) prasībām,Saeimā tiek bīdīts cauri jauns Publisko personu kapitālsabiedrību un kapitāla daļu pārvaldības likums,kas cita starpā paredz valsts uzņēmumos atjaunot padomes,kas savulaik dēvētas par"partju barotavām". Skat."Saeima ar uzņēmumu padsomēm gatavojas atgriezt"padomju laikus",Latvijas Avīze,Ģirts Zvirbulis,8.jūlijs 2014.
  Un ne jau bez Nacionālās apvienības palīdzības! Jo balsojumā pret padomju atjaunošanu bija tikai Ilma Čepāne,Andrejs Judins (Vienotība) un Augusts Brigmanis (ZZS).
 • Vispirms

  Vispirms

  "Mums beidzot ir jāatsakās no partiju monopola kandidārtu izvirzīšanā un jāpāriet uz mažoritāro vēlēšanu sistēmu Lai areī vēlētāji sarakstā konkrētiem uzvārdiem var pielikt plusus vai mīnusus,viņi var balsot tikai par pašu partiju veidotu sarakstu.
  Skat.Jānis Streičs:"Ja nereformēsim vēlēšanu sistēmu,Latvija kļūs par banānu republiku",Izklaide TV,2011.gada 21.jūnijs.www.diena.lv/kultura/Kino/janis-streics-ja-nereformesim-velesanu-sistemu-latija-klus-bananu-republika
  Piezīme: Visās 12 Karību jūras baseina banānu republikās,kurām (Āfrikas,Klusā okeāna un Karību jūras baseina valstīm (ĀKK))Latvija,saskaņā ar Briseles un Luksemburgas nolīgumiem sniedz finansiālu palīdzību,ir ieviesta mažoritārā vēlēšanu sistēma.
 • Uldis

  Uldis

  Ieviesīsim jaunu e-pakalpojumu,netikuši vēl galā ar "e-veselību",par kuru joprojām sūdzās gan ārsti,gan pacienti ???!
  "E-veselība-ļoti klamzīgs un slikti vadīts projekts.Tas ir ļoti dārgs,garš un neefektīvs process",atzīst veselības ministre Anda Čakša."Puaro.lv,26.OCT.2016.
 • Kad sagaidīsim pensiju fondu Latvijā?

  Kad sagaidīsim pensiju fondu Latvijā?

  "Latvijā ir samudžinātas vienā katlā nesavienojamas naudas: sociālā apdrošināšana (ko veido strādājošo apdrošināšanas iemaksas),ir salikta kopā ar pavisam citiem izdevumiem,kurus valdībai ir pienākums segt no pamatbudžeta-izdienas pensijas,pabalsti ģimenēm,bērniem,invalīdiem kopš dzimšanas,černobiļiešiem,dzimšanas un apbedīšanas pabalsti utt. Šim samudžinājumam piešķirts nosaukums"sociālais budžets".Iestāstīt tautai,ka tā esot pareizi,nebija grūti. Jo atmiņā palikusi padomju laika kārtība,kad bija viens kopējais katls,un partija izšķīra strīdiņus,kuram no tā dot,un kuru atstāt bešā."
  Skat.Ivars Redisons:"Ne tikai par pensijām,jeb kā valdība parādu kārtoja",Ivars Redisons,Latvijas sociālo reformu biedrības priekšsēdētājs,Delfi.lv,6.aprīlis 2012.
 • Modris

  Modris

  Kāpēc NA nevēlas atjaunot Latvijā neatkarīgas slimokases,kā visās pārējās ES valstīs,Lietuvu un Igauniju ieskaitot?! Ar pašu dalībnieku vēlētu valdi un revīzijas komisiju,savām,daudz lētākām aptiekām,slimnīcām.sanatorijām un bērnu vasaras nometnēm??
  "Veselības ministres Ingrīdas Circenes ideja sniegt plānveida veselības aprūpi tiem,kuri nomaksājuši nodokļus,principā ir pareiza,taču ārstniecības nauda nedrīkst atrasties ministrijas pārziņā.Tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā tas jau sen ir nokārtots,bet pie mums nav,jo vienmēr kās grib pirkt dārgus medicīniskos aparātus,celt nevajadzīgas būves utt.
  Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda atradās slimokasu rokās,tad nebija ne rindu,ne kukuļu ārstiem," Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases".Intervija ar profesoru Arni Vīksnu,Latvijas Avīze,18.septembris 2013.
 • Māris

  Māris

  Kad palielināsiet minimālo pensiju,kura nav mainīta jau divpadsmit gadus!
 • Ilmārs
 • Jautājums

  Jautājums "nacionāļiem" ?

  Naivums un popūlisms ! Kāds no tā būs labums, ja koalīcija, katru pirmdienu, koalīcijas padomē, izlemj, ko un kā balsot Saeimā ceturtdien ? Tajā pašā padomē, kur esat Jūs un arī daudzi krimināli elementi - shēmotāji. Tie, kas reāli izlemj Latvijā notiekošo. Saeima un vēstulītes no tautas ir tikai dekorācijas OIK, maksātnespējas un citām afērām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!