Nacionālā apvienība vēlas ieviest jaunu e-pakalpojumu valsts un iedzīvotāju komunicēšanai

8 komentāri
Nacionālā apvienība vēlas ieviest jaunu e-pakalpojumu valsts un iedzīvotāju komunicēšanai
Foto: Oksana Džadana/f64

13. Saeimas vēlēšanās ar 4. numuru startējošā Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA “VL”-TB/LNNK”) vēlas nodrošināt valsts individuālu komunikāciju ar katru iedzīvotāju, izmantojot jaunu e-pakalpojumu, rakstīts partijas programmā.

Ko NA “VL”-TB/LNNK” sola savā priekšvēlēšanu programmā?

 • turpināt pāreju uz mācībām valsts valodā visos izglītības līmeņos, sākot ar bērnudārzu;
 • aizstāvēt latviešu jauniešus pret diskrimināciju darba tirgū krievu valodas nezināšanas dēļ;
 • nepieļaut prokrievisko spēku nonākšanu valdībā;
 • nodrošināt valsts individuālu komunikāciju ar katru iedzīvotāju, izmantojot jaunu e-pakalpojumu;
 • panākt, ka Latvijā atgriežas vairāk pilsoņu, nekā aizbrauc.

Ar visu NA “VL”-TB/LNNK” programmu vari iepazīties te.

NA “VL”-TB/LNNK” deputātu kandidāti

  • kopumā pieteikti 115 deputāta amata kandidāti (81 vīrieši, 34 sievietes);
  • vidējais vecums – 46,5 gadi;
  • vidējā izglītība – 8, augstākā izglītība – 107;
  • Premjera amata kandidāts: Roberts Zīle.

 

Uzzini visu par 13. Saeimas vēlēšanām Skaties.lv īpašajā lapā

TOP komentāri

 • Jautājums
  +1 +1 0

  Jautājums "nacionāļiem" ?

  Naivums un popūlisms ! Kāds no tā būs labums, ja koalīcija, katru pirmdienu, koalīcijas padomē, izlemj, ko un kā balsot Saeimā ceturtdien ? Tajā pašā padomē, kur esat Jūs un arī daudzi krimināli elementi - shēmotāji. Tie, kas reāli izlemj Latvijā notiekošo. Saeima un vēstulītes no tautas ir tikai dekorācijas OIK, maksātnespējas un citām afērām.
 • Visu varu Padomēm!
  0 0 0

  Visu varu Padomēm!

  NA varētu mums paskaidrot,ko konkrēti Latvija ir ieguvusi,atjaunojot uzņēmumu padomes? "Aizsedzoties aiz Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) prasībām,Saeimā tiek bīdīts cauri jauns Publisko personu kapitālsabiedrību un kapitāla daļu pārvaldības likums,kas cita starpā paredz valsts uzņēmumos atjaunot padomes,kas savulaik dēvētas par"partju barotavām". Skat."Saeima ar uzņēmumu padsomēm gatavojas atgriezt"padomju laikus",Latvijas Avīze,Ģirts Zvirbulis,8.jūlijs 2014.
  Un ne jau bez Nacionālās apvienības palīdzības! Jo balsojumā pret padomju atjaunošanu bija tikai Ilma Čepāne,Andrejs Judins (Vienotība) un Augusts Brigmanis (ZZS).
 • Vispirms
  0 0 0

  Vispirms

  "Mums beidzot ir jāatsakās no partiju monopola kandidārtu izvirzīšanā un jāpāriet uz mažoritāro vēlēšanu sistēmu Lai areī vēlētāji sarakstā konkrētiem uzvārdiem var pielikt plusus vai mīnusus,viņi var balsot tikai par pašu partiju veidotu sarakstu.
  Skat.Jānis Streičs:"Ja nereformēsim vēlēšanu sistēmu,Latvija kļūs par banānu republiku",Izklaide TV,2011.gada 21.jūnijs.www.diena.lv/kultura/Kino/janis-streics-ja-nereformesim-velesanu-sistemu-latija-klus-bananu-republika
  Piezīme: Visās 12 Karību jūras baseina banānu republikās,kurām (Āfrikas,Klusā okeāna un Karību jūras baseina valstīm (ĀKK))Latvija,saskaņā ar Briseles un Luksemburgas nolīgumiem sniedz finansiālu palīdzību,ir ieviesta mažoritārā vēlēšanu sistēma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl