5 komentāri
Nacionālā apvienība vēlas ieviest jaunu e-pakalpojumu valsts un iedzīvotāju komunicēšanai
Foto: Oksana Džadana/f64

13. Saeimas vēlēšanās ar 4. numuru startējošā Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA “VL”-TB/LNNK”) vēlas nodrošināt valsts individuālu komunikāciju ar katru iedzīvotāju, izmantojot jaunu e-pakalpojumu, rakstīts partijas programmā.

Ko NA “VL”-TB/LNNK” sola savā priekšvēlēšanu programmā?

 • turpināt pāreju uz mācībām valsts valodā visos izglītības līmeņos, sākot ar bērnudārzu;
 • aizstāvēt latviešu jauniešus pret diskrimināciju darba tirgū krievu valodas nezināšanas dēļ;
 • nepieļaut prokrievisko spēku nonākšanu valdībā;
 • nodrošināt valsts individuālu komunikāciju ar katru iedzīvotāju, izmantojot jaunu e-pakalpojumu;
 • panākt, ka Latvijā atgriežas vairāk pilsoņu, nekā aizbrauc.

Ar visu NA “VL”-TB/LNNK” programmu vari iepazīties te.

NA “VL”-TB/LNNK” deputātu kandidāti

  • kopumā pieteikti 115 deputāta amata kandidāti (81 vīrieši, 34 sievietes);
  • vidējais vecums – 46,5 gadi;
  • vidējā izglītība – 8, augstākā izglītība – 107;
  • Premjera amata kandidāts: Roberts Zīle.

 

Uzzini visu par 13. Saeimas vēlēšanām Skaties.lv īpašajā lapā

TOP komentāri

 • Jautājums
  +1 +1 0

  Jautājums "nacionāļiem" ?

  Naivums un popūlisms ! Kāds no tā būs labums, ja koalīcija, katru pirmdienu, koalīcijas padomē, izlemj, ko un kā balsot Saeimā ceturtdien ? Tajā pašā padomē, kur esat Jūs un arī daudzi krimināli elementi - shēmotāji. Tie, kas reāli izlemj Latvijā notiekošo. Saeima un vēstulītes no tautas ir tikai dekorācijas OIK, maksātnespējas un citām afērām.
 • Kad sagaidīsim pensiju fondu Latvijā?
  0 0 0

  Kad sagaidīsim pensiju fondu Latvijā?

  "Latvijā ir samudžinātas vienā katlā nesavienojamas naudas: sociālā apdrošināšana (ko veido strādājošo apdrošināšanas iemaksas),ir salikta kopā ar pavisam citiem izdevumiem,kurus valdībai ir pienākums segt no pamatbudžeta-izdienas pensijas,pabalsti ģimenēm,bērniem,invalīdiem kopš dzimšanas,černobiļiešiem,dzimšanas un apbedīšanas pabalsti utt. Šim samudžinājumam piešķirts nosaukums"sociālais budžets".Iestāstīt tautai,ka tā esot pareizi,nebija grūti. Jo atmiņā palikusi padomju laika kārtība,kad bija viens kopējais katls,un partija izšķīra strīdiņus,kuram no tā dot,un kuru atstāt bešā."
  Skat.Ivars Redisons:"Ne tikai par pensijām,jeb kā valdība parādu kārtoja",Ivars Redisons,Latvijas sociālo reformu biedrības priekšsēdētājs,Delfi.lv,6.aprīlis 2012.
 • Modris
  0 0 0

  Modris

  Kāpēc NA nevēlas atjaunot Latvijā neatkarīgas slimokases,kā visās pārējās ES valstīs,Lietuvu un Igauniju ieskaitot?! Ar pašu dalībnieku vēlētu valdi un revīzijas komisiju,savām,daudz lētākām aptiekām,slimnīcām.sanatorijām un bērnu vasaras nometnēm??
  "Veselības ministres Ingrīdas Circenes ideja sniegt plānveida veselības aprūpi tiem,kuri nomaksājuši nodokļus,principā ir pareiza,taču ārstniecības nauda nedrīkst atrasties ministrijas pārziņā.Tur jau tā nelaime,ka no tā naudas maisa neviens negrib atteikties.Lietuvā un Igaunijā tas jau sen ir nokārtots,bet pie mums nav,jo vienmēr kās grib pirkt dārgus medicīniskos aparātus,celt nevajadzīgas būves utt.
  Pirmskara Latvijā visa medicīnas nauda atradās slimokasu rokās,tad nebija ne rindu,ne kukuļu ārstiem," Skat."Kaut kājas basas,tomēr bija slimokases".Intervija ar profesoru Arni Vīksnu,Latvijas Avīze,18.septembris 2013.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl