Komentāri

“Nacionālā apvienība” tieslietu ministra amatam oficiāli nominējusi “VL-TB/LNNK” līdzpriekšsēdētāju Gaidi Bērziņu, kurš jau reiz pildīja tieslietu ministra amata pienākumus.

Sagaidāms, ka amatā G. Bērziņš stāsies jau šonedēļ, pēc uzticības balsojuma Saeimas ārkārtas sēdē. Partija cer, ka jaunajam ministram nebūs problēmas laikus saņemt pielaidi valsts noslēpumam, lai viņš varētu pilnvērtīgi pildīt pienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Iemesls, kādēļ G. Bērziņš tika nominēts šim amatam, ir viņa ļoti lielā pieredze šajā jomā un šobrīd neviens cits cilvēks nevarētu tik ātri “ielekt” šajos jautājumos un līdz vēlēšanām sekmīgi turpināt iesāktos darbus,” pauda Einārs Cilinskis, “Nacionālās apvienības” pārstāvis.

G. Bērziņš jau pildīja tieslietu ministra amata pienākumus 2006. – 2007. gadā, kā arī 2011. – 2012. gadā.

Jau ziņots, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) nepiešķīra pielaidi valsts noslēpumam līdzšinējai tieslietu ministrei Baibai Brokai (VL-TB/LNNK), tādēļ viņa pieņēma lēmumu par atkāpšanos no amata.

Demisionējusī ministre B. Broka patalban plāno atjaunot Rīgas domes deputātes mandātu un arī atgriezties labi apmaksātajā darbā valsts uzņēmuma “Latvijas gaisa satiksme” valdē. Šajā kompānijā viņa darbojās pirms kļuva par ministri, savukārt, par viņas atjaunošanu amatā tiks lemts piektdien. B. Broka pagājušajā gadā šajā amatā bija nopelnījusi gandrīz 45 tūkstošus eiro jeb teju četrus tūkstošus mēnesī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl