Nacionālā apvienība: Nākamās Saeimas vēlēšanas būs īpaši svarīgas

1 komentārs

Uz savu kongresu sestdien, 9. decembrī, pulcējās arī “Saskaņas” ideoloģiskie pretinieki – Nacionāla apvienība.

Partijai vairs nebūs līdz-priekšsēdētāju. Par vienīgo līderi tika ievēlēts Raivis Dzintars. Pēc viņa domām Nacionālā apvienība uz politiskās skatuves esot vienīgā, kas “var aizpildīt pēc taisnības kliedzošo klusumu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kongress liecināja, ka arī nacionāļi jau ir Saeimas vēlēšanu jūtīs, – nākamgada balsojums būšot svarīgs valsts pastāvēšanai.

Nacionālās apvienības kongress intrigu nesolīja, jo atšķirībā no koalīcijas partneriem “Vienotībā”, iekšējie konflikti uz āru netiek iznesti.  Saiets latviešu biedrības namā  noslēdza partiju, – Tēvzemei un brīvībai/LNNK un Visu Latvijai saplūšanu Nacionālajā apvienībā. Līdzšinējam līdzpriekšsēdētājam, “tēvzemietim” Gaidim Bērziņam  labprātīgi atsakoties no cīņas par valdes priekšsēdētāja vietu, par apvienības līderi tika apstiprināts “vislatvietis” Raivis Dzintars. Viņš uzsvēra  politiskā spēka vēsturisko misiju.

Raivis Dzintars
Nacionālās apvienības priekšsēdētājs

Nevar ilgstoši pastāvēt un augt organizācija, kura pēc varas tiecas pašas varas dēļ. Mūs vienmēr ir saistījusi misija! Man ir dziļa pārliecība, ka starp 18. novembra lāpu gājiena tūkstošiem ugunsliesmu nes arī Ulmaiņlaiku mazpulki, nes tie, kuri neatgriezās no Sibīrijas, jo katram ir skaidrs, – ja viņi būtu šeit, viņi būtu kopā ar mums. Bet šeit esam mēs ar jums, vienīgie, kas var aizpildīt pēc taisnības kliedzošo klusumu.

Vārds “vienīgie” uz nacionālo apvienību tika attiecināts teju katrā uzrunā.

Paveikto darbu saraksts apvienībai esot garš. Īpaši tika pieminēts demogrāfijas jautājums, kura risināšanai pie koalīcijas galda izdevies “izsist” daudzus miljonus palielinātu vecāku pabalstu veidā. Panākumi esot arī valsts valodas stiprināšanas frontē.

Uzrunājot savus vēlētājus, nacionāļi uzsvēra, ka nākamās Saeimas vēlēšanas būs īpaši svarīgas.

Gatavojoties vēlēšanām partija ir apņēmības pilna līdz galam novest arī “čekas maisu” jautājumu. Tuvākā laikā Saeimā tikšot iesniegti likuma grozījumi, kas konkretizēs, kad VDK aģentu kartotēka sabiedrībai jāpublisko

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl