Nacionālā apvienība aicina veicināt to cilvēku izceļošanu, kuriem nepatīk Latvija

Komentāri

Ja kādam krievvalodīgajam nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts, ir jāveicina viņa izceļošana, – tā ir viena no atziņām, kas sestdien, 10. decembrī, izskanēja Nacionālās apvienības kongresā, kurā netieši, bet kritiski vārdi tika veltīti arī Valsts prezidentam.

Kongress, kas pulcēja vairāk nekā 200 partijas biedrus, sākās ar filmas skatīšanos par Nacionālo apvienību un tās vērtībām – nacionālu un latvisku Latviju. Ierasti NA kongresiem arī šoreiz neiztika bez muzikāliem priekšnesumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oponenti savulaik vīpsnājuši, ka politiskais spēks visus baidot ar krieviem, taču Krimas okupācija atklājusi lielās kaimiņvalsts plānus. Tostarp Krievijai plāni esot arī Latvijā, – tā kongresā norādīja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Raivis Dzintars:

Viens no Krievijas plānotajiem scenārijiem ir valdība, ko veido Saskaņa kopā ar pērkamām latviešu partijām. Pat RD, kas ir šķietami ir saimniecisku jautājumu iestāde kopš saskaņas varas faktiski atgriežas padomju laikos.

Kritika kongresā tika pausta arī Valsts prezidenta saliedētības ekspertu grupai, kas ieteikusi amatpersonām komunicēt ar krievvalodīgajiem medijiem krievu valodā. Šie ieteikumi nevienam neesot saistoši, uzsvēra kongresa delegāti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl