Nacionālā apvienība aicina veicināt to cilvēku izceļošanu, kuriem nepatīk Latvija

Komentāri

Ja kādam krievvalodīgajam nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts, ir jāveicina viņa izceļošana, – tā ir viena no atziņām, kas sestdien, 10. decembrī, izskanēja Nacionālās apvienības kongresā, kurā netieši, bet kritiski vārdi tika veltīti arī Valsts prezidentam.

Kongress, kas pulcēja vairāk nekā 200 partijas biedrus, sākās ar filmas skatīšanos par Nacionālo apvienību un tās vērtībām – nacionālu un latvisku Latviju. Ierasti NA kongresiem arī šoreiz neiztika bez muzikāliem priekšnesumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oponenti savulaik vīpsnājuši, ka politiskais spēks visus baidot ar krieviem, taču Krimas okupācija atklājusi lielās kaimiņvalsts plānus. Tostarp Krievijai plāni esot arī Latvijā, – tā kongresā norādīja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Raivis Dzintars:

Viens no Krievijas plānotajiem scenārijiem ir valdība, ko veido Saskaņa kopā ar pērkamām latviešu partijām. Pat RD, kas ir šķietami ir saimniecisku jautājumu iestāde kopš saskaņas varas faktiski atgriežas padomju laikos.

Kritika kongresā tika pausta arī Valsts prezidenta saliedētības ekspertu grupai, kas ieteikusi amatpersonām komunicēt ar krievvalodīgajiem medijiem krievu valodā. Šie ieteikumi nevienam neesot saistoši, uzsvēra kongresa delegāti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl