Nacionālā apvienība aicina veicināt to cilvēku izceļošanu, kuriem nepatīk Latvija

Komentāri

Ja kādam krievvalodīgajam nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts, ir jāveicina viņa izceļošana, – tā ir viena no atziņām, kas sestdien, 10. decembrī, izskanēja Nacionālās apvienības kongresā, kurā netieši, bet kritiski vārdi tika veltīti arī Valsts prezidentam.

Kongress, kas pulcēja vairāk nekā 200 partijas biedrus, sākās ar filmas skatīšanos par Nacionālo apvienību un tās vērtībām – nacionālu un latvisku Latviju. Ierasti NA kongresiem arī šoreiz neiztika bez muzikāliem priekšnesumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oponenti savulaik vīpsnājuši, ka politiskais spēks visus baidot ar krieviem, taču Krimas okupācija atklājusi lielās kaimiņvalsts plānus. Tostarp Krievijai plāni esot arī Latvijā, – tā kongresā norādīja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Raivis Dzintars:

Viens no Krievijas plānotajiem scenārijiem ir valdība, ko veido Saskaņa kopā ar pērkamām latviešu partijām. Pat RD, kas ir šķietami ir saimniecisku jautājumu iestāde kopš saskaņas varas faktiski atgriežas padomju laikos.

Kritika kongresā tika pausta arī Valsts prezidenta saliedētības ekspertu grupai, kas ieteikusi amatpersonām komunicēt ar krievvalodīgajiem medijiem krievu valodā. Šie ieteikumi nevienam neesot saistoši, uzsvēra kongresa delegāti.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl