Nacionālā apvienība aicina veicināt to cilvēku izceļošanu, kuriem nepatīk Latvija

Komentāri

Ja kādam krievvalodīgajam nav pieņemama Latvija kā nacionāla valsts, ir jāveicina viņa izceļošana, – tā ir viena no atziņām, kas sestdien, 10. decembrī, izskanēja Nacionālās apvienības kongresā, kurā netieši, bet kritiski vārdi tika veltīti arī Valsts prezidentam.

Kongress, kas pulcēja vairāk nekā 200 partijas biedrus, sākās ar filmas skatīšanos par Nacionālo apvienību un tās vērtībām – nacionālu un latvisku Latviju. Ierasti NA kongresiem arī šoreiz neiztika bez muzikāliem priekšnesumiem.

Oponenti savulaik vīpsnājuši, ka politiskais spēks visus baidot ar krieviem, taču Krimas okupācija atklājusi lielās kaimiņvalsts plānus. Tostarp Krievijai plāni esot arī Latvijā, – tā kongresā norādīja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Raivis Dzintars:

Viens no Krievijas plānotajiem scenārijiem ir valdība, ko veido Saskaņa kopā ar pērkamām latviešu partijām. Pat RD, kas ir šķietami ir saimniecisku jautājumu iestāde kopš saskaņas varas faktiski atgriežas padomju laikos.

Kritika kongresā tika pausta arī Valsts prezidenta saliedētības ekspertu grupai, kas ieteikusi amatpersonām komunicēt ar krievvalodīgajiem medijiem krievu valodā. Šie ieteikumi nevienam neesot saistoši, uzsvēra kongresa delegāti.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl