10 komentāri
Mūrniece: Tautai zūd uzticība politiķiem, redzot politisko klaunādi
FOTO: LETA

Savukārt Saeimā par godu Latvijas jubilejai šodien notika svinīgā sēde. Tā sākās ar piemiņas brīdi teroraktos bojāgājušajiem visā pasaulē.

Svinīgo uzrunu teica Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kura akcentēja, ka ir jādara viss, lai valsts cilvēku sirdīs būtu vērtība. Latvijā nostiprinājusies doma, ka piederība NATO un dalība Eiropas Savienībā (ESo) bija un ir pareizā izvēle, un ir jāpanāk NATO spēku ilgtermiņa klātbūtne Baltijā, sacīja Mūrniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, Mūrniece norādīja uz problēmām valsts drošībā.

Mūsu paškritika ir svarīga. Jautāsim sev: vai atklāti atzīstam, ka par nezināmas izcelsmes naudu var tikt pirkta ietekme, tikt pirkta politika? To, ka pusmiljons eiro, kuri piepeši parādījušies valsts kapitālsabiedrības vadītāja rokās un kuru izcelsmi viņš nespēj pierādīt, ir valsts drošības jautājums? Valsts drošības jautājums ir arī tāds lidmašīnu iepirkums, kas saistīts ar Krievijas militārā kompleksa stiprināšanu.

Saeimas priekšsēdētāja arī uzsvēra, ka tautai zūd uzticība politiķiem, redzot partiju iekšējo cīņu, politisko klaunādi un savstarpēju izrēķināšanos.

Runājot par patvēruma meklētāju jautājumu, Mūrniece uzsvēra, ka politiķiem uzmanīgi jāieklausās, ko domā tauta.

Vispārinājumi, visus patvēruma meklētājus saucot par bēgļiem, ir maldinoša politika, sacīja Saeimas priekšsēdētāja.

Migrācija Eiropā esot atgādinājusi par Latvijas valsts integrācijas kļūdām un cittautiešu iekļaušanas grūtībām. Runas beigās Mūrniece izteica laba vēlējumus visiem Latvijas patriotiem – Latvijas draugiem visā pasaulē.

TOP komentāri

 • Latvija
  +22 +22 0

  Latvija

  Kāda uzticība var būt Straujumai ja viņa jau ir smagi uzdirsusi gan Latvijai gan tās brīvības cīnītājiem !
 • lejkanna
  +19 +19 0

  lejkanna

  Maza piezīme. Tauta jau sen vairs viņiem netic,kur tas laiks jau. Pārmaiņus pēc beidzot varēja ieklausīties tautā un tās vēlmēs,tai vietā ,lai gulētu sēdēs un spiestu podziņas uz dullo.
 • opis
  +14 +14 0

  opis

  Paldies Mūrniecei par uzrunu,bet vai kaut viens deputāts viņā ieklausījās?Vai deputātiem interesē tautas balss,vai interesē valsts?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl