Mūrniece par mediķu algām: Saeima var pieņemt likumu, bet no tā naudas budžetā vairāk nepaliek

“Saeima var pieņemt likumu, bet no tā ar burvju mājienu naudas budžetā vairāk nepaliks,” tā LNT raidījumā “900 sekundes” Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) komentē koalīcijas lēmumu mediķu algām novirzīt mazāk līdzekļu nekā deputāti iebalsojuši likumā.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • liga sulga

  liga sulga

  samaziniet to ministru ,deputatu liekezu baru .visam pietiek naudas ,tik vajag saimnieciskak domat lidz ar to ari darit.ta jau nekad nepietiks kamer uztures tos liekezus.un reiz par visam reizem beidziet apzagt tautu,tik aizbildinas ar visadam citam lietam.razigums ,kur vins ir palicis ,cilveki ir parstradajusies,reizam pat pa vairakam darba vietam ,lai tik galus var savilkt,te nerunaju par slaistiem.
 • S

  S

  Kad beidzot atradīsies kāda iestāde un cilvēki, kas piespiedīs veikt auditus visās valsts attīstības iestādēs- kur pazuda VM iepriekšējie papildus 120 miljoni it kā algām, bet ne medmāsām,kādēļ mums ir visdārgākie un neizturīgākie ceļu remonti un būves,kādēl ministrijās un deputātu paligkantoru darbinieki brēc, ka viņu algām jābūt citu Eiropas valstu līmenī, bet par savu nozaru strādājošiem tikai runā,kadēļ mums it kā neesot darba ražīgums pietiekams, bet cilvēki pārstrādājas.Te nu man sķiet, ka vaina ir, ka uz 2 darītājiem ir 5 kontrolieri un priekšnieki, kuri nesaņem minimālo algu.Bet to kaut kā nevienam negribas ieraudzīt un ko mainīt.
 • Jautātājs

  Jautātājs

  Vai nevar beidzot konkrēti - cik lielas ir tagad un cik grib lai pieliek. Savādāk tukša runa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!