Komentāri

Ministru prezidente Laimdota Straujuma kategoriski noliedz, ka partija Vienotība būtu ietekmējusi tās biedra Jāņa Junkura lēmumu nolikt deputāta mandātu. Viņa akcentēja, ka nedz pati, nedz Solvita Āboltiņa ar J. Junkuru par šo tematu nav runājusi.

Jau ziņots, ka 12. Saeimā no Vienotības saraksta ievēlētais Jānis Junkurs nolēmis atteikties no deputāta mandāta, tādējādi paverot ceļu uz Saeimu Vienotības līderei, Kurzemē uzreiz aiz strīpas palikušajai Solvitai Āboltiņai. J. Junkurs ziņoja, ka pieņēmis darba piedāvājumu Honkongā, kur viņš darbosies preču atmuitošanas jomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš ir to izlēmis, viņš paziņojis par savu lēmumu. Ko Vienotība var darīt?” sacīja L. Straujuma.

Jau ziņojām, ka politikas eksperts Ivars Ījabs pauda viedokli, – J. Junkurs nav nolicis 12. Saeimas deputāta mandātu bez partijas ziņas. Viņa karjera bija beigusies jau tad, kad Vienotība uzzināja par viņa kampaņu, pauda politologs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl