Meli un neskaidrs finansējums – šo argumentu dēļ NEO pamet skandalozā Kaimiņa partiju

Komentāri

Artusa Kaimiņa politisko partiju KPV LV pametuši vairāki tā dibinātāji ar Ilmāru Poikānu jeb NEO priekšgalā – viņi Kaimiņam pārmet melus un neskaidru finansējumu. Tikmēr Kaimiņš sūdzas, ka Poikāna grupējums partijas biedriem uzsūtījis policiju un bloķējis piekļuvi partijas oficiālajām e-pasta adresēm.

Poikāns: Meli un apšaubāms finansējums

Konflikts partijas vadībā briedis jau kādu laiku. Pirms nedēļas bijis plāns pat balsot par Artusa Kaimiņa izslēgšanu no paša dibinātās partijas viņa vadības stila dēļ. Taču šodien Ilmārs Poikāns ar domubiedriem paziņoja, ka paši pamet partiju neskaidrā finansējuma un melu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

”Šis nav nesaskaņu jautājums, šis ir principa jautājums. Pilnvērtīgas un svarīgas informācijas nesniegšana biedriem, necaurspīdīgas finanšu plūsmas aizmugurē, cilvēku ar apšaubāmu reputāciju mēģināšana vilkt iekšā. Šādiem principiem tikai tāpēc, ka partijā ir Artuss Kaimiņš, mēs pilnībā un kategoriski nepiekrītam,” uzsvēra viens no KPV LV dibinātājiem Ilmārs Poikāns.

Kaimiņš: Viņi neattaisnoja cerības

Tikmēr Kaimiņš publiski pauda prieku, ka Poikāns ar atbalstītājiem partiju pametis tagad, nevis pus mēnesi pirms vēlēšanām. Plašākai sabiedrībai ar iesauku NEO pazīstamais datorspeciālists neesot attaisnojis cerības.

”Labi, ka tagad, labi, ka ne vēlāk. Normāla pieslīpēšanās. Un vēlreiz – es runāju par idejām, es runāju par nodokļu maksātāju tiesībām un ierēdņu pienākumiem, viņi runā par personālijām. Tad, lai runā, veiksmi viņiem,” izteicās Artuss Kaimiņš.

Bloķē pieeju oficiālajam e-pastam

Pusdienlaikā partijas biedru rēķinu kārtošanā iesaistīta policija. Kaimiņš izteicies, ka pēc Poikāna un viņa atbalstītāju izsaukuma policija likusi apmēram 20 partijas biedriem atstāt telpas, ko partija “KPV LV” izmantojusi biroja vajadzībām. Kaimiņš apgalvo, ka Poikāns neatdot pārējiem partijas pārstāvjiem paroles, lai piekļūtu oficiālajām e-pastu adresēm. Tikmēr politisko notikumu komentētāji uzskata, ka iekšējie strīdi partijas reitingu ietekmēs minimāli.

”Ja aizejošie cilvēki sāks stāstīt par kaut kādām mistiskām naudām, vai sponsoriem, kas sagraus Artusa Kaimiņa tēlu, tad jā, tad ietekmēs reitingu,” prognozē politisko notikumu komentētājs Māris Zanders. Jaunākā Latvijas faktu aptauja liecina, ka KPV LV oktobrī nepārvarētu iekļūšanai Saeimā nepieciešamo piecu procentu barjeru. Par Kaimiņa partiju balsotu 3,6 procenti vēlētāju.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl