Mediķu arodbiedrība vīlusies valdībā un, iespējams, pieprasīs veselības ministres demisiju

Mediķu arodbiedrība apsvērs protesta akciju rīkošanu. Likuma neievērošana par algu palielinājumu esot spļāviens sejā gan mediķiem, gan pacientiem, kuri ārstu trūkuma dēļ nevar saņemt atbilstošu ārstēšanu. Aprēķināts, ka Latvija šādi ik gadu zaudē vairāk par 7000 savu iedzīvotāju.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Starp citu, cik atceros, tad I.Viņķele bija viena no tām, kura deputātus brīdināja par patieso situāciju pirms viņu populistiskajiem apgalvojumiem. Pagaidām nevienas koalīcijas partijas deputāti un ministri jo īpaši nedomā un nerunā par kopējām prioritātēm, katrs deķīti velk uz savu pusi, par citiem viņiem nospļauties, sak, lai Vinķele domā, kā samaksāt to, ko mēs nolēmām. Paskatīsimies, kā naudina ripos gada beigās, kad būs jāpaaugstina deputātu algas(ari pēc likuma),to likumu visi ievēros. Arī RD tagad kliedz, ka viņiem atņem naudu, bet par izsaimniekotājiem cenšas aizmirst, un tā ir gandrīz katrā vietā.
 • Zane L
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Nez kā citiem, bet man jau pašā sākumā bija skaidrs, ka Viņķele nav atbilstoša ministres amatam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!