Matīss tika atbrīvots, jo uz valdību kāds izdarīja spiedienu, apliecina Āboltiņa

6 komentāri

Premjeres Laimdotas Straujumas lēmums pieprasīt satiksmes ministra Anrija Matīsa demisiju ir pārsteigums, un tas noticis, jo kāds izdarījis spiedienu uz valdību, atzīst Vienotības līdere Solvita Āboltiņa.

Viņa norāda, ka šī ir netipiska situācija, jo premjere ir atlaidusi savas partijas ministru, nekonsultējoties ar partiju. Vienotības vadītāja pauž viedokli, ka ir izdarīts spiediens uz visu valdību, taču atteicās publiski nosaukt to personu vārdus, kuri varētu būt to izdarījuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā laikā Āboltiņa izslēdz iespēju, ka ar šo gadījumu varētu sākties krēslu pārbīde valdībā. Vienotība turpinās vadīt Satiksmes ministriju, apliecina partijas līdere, taču, komentējot jautājumu, vai kādu no ministrijām varētu vadīt viņa pati, politiķe šādu iespēju raksturo kā pilnīgi nereālu.

Sagaidāms, ka demisionējušais satiksmes ministrs Matīss savu politisko darbību turpinās Saeimā, kurā viņš kā viens no populārākajiem kandidātiem tika ievēlēts no Vienotības saraksta Latgalē. Šīs rokādes dēļ savs krēsls būs jāpamet līdzšinējai deputātei Janīnai Kursītei.

Skaties video:

TOP komentāri

  • ar mietu
  • ES
    0 0 0

    ES

    Ko Aboltina domā ar to spiedienu?Ja zina, tad jāatklāj, tas ir sevi un tautu cienoša politiķa pienākums, bet tādu jau mums laikam nav.
  • Zorgon59

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl