Māris Kučinskis! Sabiedrība viņa darbu vērtē “zem vidējā”

Komentāri

Apritējušas 100 dienas Māra Kučinska valdībai. Daļa ekspertu norāda, – gaidītais valdības restarts pagaidām nav redzams. Tomēr – kāds ir iedzīvotāju viedoklis?

900 sekundes sadarbībā ar pētījumu aģentūru TNS veica aptauju par diviem tematiem – novērtēt Ministru prezidenta Māra Kučinska darbu un novērtēt visas valdības darbu. Secinājumi ir šādi:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūgti novērtēt savu apmierinātību ar premjerministra Māra Kučinska darbu 10 punktu skalā, vidējais Latvijas iedzīvotāju sniegtais vērtējums ir 4,2 punkti. Tātad ZEM vidējā. Augstu novērtējumu (8 līdz 10 punkti) snieguši viens 6% aptaujāto; vidēju vērtējumu (4 līdz 7 punkti) snieguši 49% iedzīvotāju, savukārt zemu vērtējumu Kučinska darbam (1 līdz 3 punkti) sniedzis katrs trešais (32%) iedzīvotājs.

Kā vērtē citu ministru darbu?

Ja runā par vidējo atzīmi, tad Latvijas iedzīvotāji ministru darbu novērtējuši tāpat kā Māra Kučinska darbu – ar 4,2 no 10 iespējamiem punktiem.

Visaugstāk novērtēti:

aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (5 punkti), iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (4,9 punkti) un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (4,8 punkti).

Švakāk klājies:

Tālāk ar jau zemāku vērtējumu ir kultūras ministre Dace Melbārde (4,7 punkti), zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (4,6 punkti), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (4,5 punkti), kā arī satiksmes ministrs Uldis Augulis (4,1 punkts), vides un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (4,1 punkts) un tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (4,0 punkti) darbu.

Un tagad par sabiedrībā vissliktāk novērtētajiem ministriem…

Labklājības ministrs Jānis Reirs saņēmis vien 3,8 punktus no 10 iespējamiem; ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens tikpat (3,8 punkti), izglītības ministra Kārļa Šadurska darbs novērtēts ar 3,6 punktiem un pašā pēdējā vietā pēc padarītā darba, pēc sabiedrības domām, ir veselības ministrs Guntis Belēvičs, kuram iedots vien 3,1 punkts 10 punktu skalā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl