Komentāri

100 dienas kopš darba sākšanas jau rīt apritēs Māra Kučinska vadītajai valdībai. Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteicies, ka valdība pirmajās 100 dienās rīkojusies atbilstoši viņa uzstādījumiem, taču Saeimas opozīcija ne visam piekrīt.

Saskaņas deputāts Andrejs Klementjevs intervijā LNT raidījumam 900 sekundes norāda, ka, viņaprāt, Kučinskis ir līdzīgs “guļošajai princesei” – pēc Laimdotas Straujumas valdības vadīšanas tika gaidīts izrāviens, taču pagaidām tāda nav. Tāpat jaunais premjers nesteidz iesniegt jaunas likumdošanas iniciatīvas, norāda Saskaņas politiķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt No Sirds Latvijai deputāts Gunārs Kūtris vērš uzmanību uz to, ka veselības jomā ir tikai runas par darbiem, taču nav reālu, izmērāmu rezultātu.

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl