Komentāri

Lai gan Saeimā vēl nebijušo politisko spēku izredzes piedalīties jaunās valdības veidošanā netiek vērtētas pārāk augstu, Latvijas Reģionu apvienība tomēr vēlas sākt nopietnas sarunas par iesaistīšanos jaunajā koalīcijā. Tam atbalstu izteikusi arī Nacionālā apvienība.

Reģionu apvienību Saeimā lielā mērā ieveda kolorītais aktieris Artuss Kamiņš un bijušais prezidenta kancelejas vadītājs Mārtiņš Bondars, taču šis politiskais spēks ir ilgi kaldināts projekts, pie kura šūpuļa stāvējuši pavisam citi cilvēki – pašvaldību darbā pieredzējušie Andrejs Ence, Dainis Liepiņš, Dagnis Straubergs un citi. Pēc biedru sanāksmes viņi atzīst, ka vēlas sēdēt pie jaunās koalīcijas galda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikšanās jau norunāta ar Nacionālo apvienību, kas ir vienīgā no pašreizējās koalīcijas partijām, kas vēlas Reģionālās apvienības iekļaušanu valdībā. Reģionāļi gan norāda, ka vispirms vēl esot jāvienojas par kopīgiem mērķiem, ņemot vērā arī Saeimas jaunpienācēju priekšlikumus.

Viena no galvenajām prasībām ir reģionu interešu ievērošana valdības darbā. Tāpat Reģionu apvienība vēlas runāt par tautas vēlētu prezidentu un atšķirīgu lēmumu pieņemšanas procesu valdībā. Pagaidām gan apvienības iespējas tikt valdībā nav uzskatāmas par pārāk augstām. Vēl zemākas tās ir Ingunas Sudrabas partijai No sirds Latvijai. Šis politiskais spēks par savu tālāko rīcību spriedīs tuvākajās dienās.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl