Komentāri

Latvijas reģionu apvienība un ”Latvijas attīstībai” pašvaldību vēlēšanās Rīgā veidos kopīgu sarakstu – partijas šodien oficiāli apstiprināja šo politikas kuluāros jau ilgstoši apspriesto soli.

Parakstītais partiju sadarbības līgums paredz, ka katrai no tām kopīgajā Rīgas vēlēšanu sarakstā tiks atvēlētas 16 vietas, bet atlikušajām tikšot piesaistīti kādi pagaidām nenosaukti bezpartejiski kandidāti. To, kurš būs kopīgā saraksta līderis un Rīgas mēra kandidāts, partijas gan pagaidām neatklāj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas reģionu apvienības septiņi deputāti Saeimā ir opozīcijā jau kopš parlamenta vēlēšanām, tomēr tās pārstāvji vada vairāku novadu domes. Savukārt ”Latvijas attīstībai”, kuru pašlaik vada Juris Pūce, parlamenta un Eiroparlamenta vēlēšanās līdz šim nav izdevies pārvarēt piecu procentu barjeru. Pašvaldību vēlēšanās tā nav piedalījusies.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl