Komentāri

Latvijas reģionu apvienība un ”Latvijas attīstībai” pašvaldību vēlēšanās Rīgā veidos kopīgu sarakstu – partijas šodien oficiāli apstiprināja šo politikas kuluāros jau ilgstoši apspriesto soli.

Parakstītais partiju sadarbības līgums paredz, ka katrai no tām kopīgajā Rīgas vēlēšanu sarakstā tiks atvēlētas 16 vietas, bet atlikušajām tikšot piesaistīti kādi pagaidām nenosaukti bezpartejiski kandidāti. To, kurš būs kopīgā saraksta līderis un Rīgas mēra kandidāts, partijas gan pagaidām neatklāj.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas reģionu apvienības septiņi deputāti Saeimā ir opozīcijā jau kopš parlamenta vēlēšanām, tomēr tās pārstāvji vada vairāku novadu domes. Savukārt ”Latvijas attīstībai”, kuru pašlaik vada Juris Pūce, parlamenta un Eiroparlamenta vēlēšanās līdz šim nav izdevies pārvarēt piecu procentu barjeru. Pašvaldību vēlēšanās tā nav piedalījusies.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl