Komentāri

Ceturtdien savus saraksta līderus plašākai publikai demonstrēja Latvijas Reģionu apvienība (LRA), partijai piesaistot arī vienu no aktīvākajām Latvijas piketētājam Ievu Branti.

LRA apvieno trīs politiskos spēkus – ”Reģionu Aliansi”, ”Vidzemes partiju” un partiju ”Ogres novadam”. Pirms četriem gadiem reģionāļi pārsteidza daudzus, iekļūstot parlamentā. Tas lielā mērā notika, pateicoties Mārtiņam Bondaram, bet – jo īpaši Artusa Kaimiņa spējām pievērst sev uzmanību. Vēlāk gan Bondars un Kaimiņš ātri vien sakašķējās ar apvienības neformālo līderi Daini Liepiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Dainis Liepiņš
LRA valdes loceklis

Diemžēl šie abi kungi izvēlējas individuālu darbības veidu, un mums bija diezgan liels pārsteigums, ka bija parādījušies finanšu resursi, kas uztur šos viedokļus, un tika piedāvāts kļūt tādiem pašiem.

Vispirms zaudējot Kaimiņu, bet pēc Rīgas domes vēlēšanām – arī Bondaru, reitingi strauji sāka iet uz leju. Šobrīd partijas iekļūšana Saeimā ir stipri apšaubāma –  jūnijā par to bija gatavi balsot tikai 1,7% vēlētāju.

Edvardu Smiltēnu, kurš ir izvirzīts par apvienības premjera amata kandidātu, gan visai nosacīti var dēvēt par alternatīvu valdošajai koalīcijai. Viņš daudzus gadus bijis “Vienotības” biedrs un partiju pameta vien tad, kad nekļuva par tās vadītāju. Pateicoties Smiltēnam, reģionāļu sarakstā kandidēs arī Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja un veselības ministres Andas Čakšas reformu skaļākā kritiķe Sarmīte Veide.

Skaļākais ieguvums un Rīgas saraksta lokomotīve būs juriste Ieva Brante, kura pazīstama kā aktīva piketētāja. Viņai apvienībā paredzēta līdzīga loma kā savulaik Kaimiņam – piesaistīt uzmanību sarakstam.

Ieva Brante
LRA Rīgas saraksta līdere

Man šķiet, ka es un Kaimiņš tomēr nav salīdzināmas personības. Es tomēr gribētu uzsvērt savu profesionalitāti, savus panākumus jurisprudencē.

Brante uzsver vēlmi cīnīties par tiesiskumu un pret oligarhiem, taču Reģionālajai apvienībai un tās pārstāvim Mārtiņam Šicam daudzi pārmeta dalību politiskajā teātrī, par ko tika pārvērsta “oligarhu lietas” izmeklēšana Saeimā.

Bez Brantes un Smiltēna reģionāļu saraksta līderi būs Juris Viļums Latgalē, Nelija Kleinberga un Inga Bite – abi Kurzemē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl