Komentāri
LNT plaši atspoguļos vēlēšanu norisi un rezultātus
FOTO: LETA

Speciālizlaidumi, tiešraides, reportāžas, īpaša Vēlēšanu nakts, rezultātu apkopošana un analīze – LNT Ziņu dienests vērienīgi atspoguļos 12.Saeimas vēlēšanu norisi 4. un 5.oktobrī. Savukārt, 6.oktobrī LNT raidījums ”Dombura” studija uz diskusiju aicinās visu Saeimā iekļuvušo politisko partiju vai apvienību līderus!

Par visu svarīgāko, kas jāzina vēlēšanu sestdienas dienā rītā skatītāji uzzinās jau 9:00 raidījuma 900 sekundes speciālizlaidumā, bet vēlēšanu dienas aktualitātes tiks ziņotas LNT Ziņu speciālizlaidumos 14:00, 17:50 un 20:00. Savukārt 22:00 LNT ēterā īpašā LNT Ziņu dienesta rīkotā Vēlēšanu naktī vairāku stundu garumā kopā ar ekspertiem un politiķiem tiks sekots līdzi galvenajam vēlēšanu dienas notikumam – balsu skaitīšanai un rezultātu gaidīšanai!

LNT Ziņu dienesta komanda strādās visā Latvijā – partiju birojos, vēlēšanu iecirkņos, reģionos, runās ar vēlētājiem un ekspertiem, lai plaši analizētu vēlēšanu norisi, lai ikviena būtu iespēja ātri iegūt kvalitatīvu, precīzu un plašu informāciju par vēlēšanu norisi un rezultātiem.

5.oktobrī jau 9:00 rītā 900 sekunžu speciālizlaidumā – pirmās reakcijas un rezultātu analīze, pēcvēlēšanu aktualitātes arī LNT Ziņu speciālizlaidumos 14:00 un 17:50. 5.oktobra vakarā 20:00 LNT ēterā gaidāma plaša vēlēšanu iznākuma analīze LNT Ziņu un TOP10 apvienotā speciālizlaidumā.

Pirmajā Dombura studijā pēc vēlēšanām, 6.oktobrī 21:15 kanālā LNT, uz diskusiju tiks aicināti visi Saeimā iekļuvušo politisko partiju vai apvienību līderi. Atbilstoši vēlētāju dotajam mandātam – vēlēšanu rezultātiem, politisko partiju vai apvienību līderi apspriedīs variantus valdības koalīcijas veidošanai, tās darba, kā arī Ministru prezidenta amata kandidāta virzīšanas mērķus un kritērijus.

Sekojiet līdzi 12.Saeimas vēlēšanu speciālizlaidumiem, tiešraidēm un reportāžām LNT!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl