Liepiņš par savu izraidīšanas skandālu: Tas ir kauns valstij, Staļina laiki

Komentāri

”Uzmanieties no Ķuža kunga pavēlēm – nabaga policistus nolikuši, lai sargātu Mūrnieces kundzes ambīcijas,” tā savu izraidīšanas skandālu komentē Dainis Liepiņš, Latvijas Reģionu apvienības frakcijas līderis.

Saeimas sēde, kas ceturtdienas rītā sākās pastiprinātas drošības apstākļos. Šī ir pirmā reize kopš neatkarības atjaunošanas, kad policijas papildspēki norīkoti, lai nepieļautu, ka sēžu zālē tiek iekļauts kāds no deputātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats D. Liepiņš ir sašutis, taču policista prasībām viņš nepretojās un Saeimas darbam līdzi sekoja, sēžot viesiem paredzētajā vietā.

”Es nebūšu tas cilvēks, kas noliks policistus kā vainīgos un atbildīgos par haosu, ko radījusi Mūrnieces kundze un Prezidijs. Tas ir haoss. Kauns valstij. Tā ir prestiža graušana,” tā notikušo komentēja D. Liepiņš. Tāpat viņš notikušo salīdzina ar Staļina represijām.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli D. Liepiņam ir liegts piedalīties sēdēs, jo Saeima ir piekritusi, ka tiek turpināta krimināllietas iztiesāšana, kas pret D. Liepiņu bija ierosināta vēl pirms viņš kļuva par deputātu.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl