Liepiņa nolēmusi pamest “KPV LV” līdzpriekšsēdētājas amatu

7 komentāri
Liepiņa nolēmusi pamest “KPV LV” līdzpriekšsēdētājas amatu
DĀVIS ŪLANDS, F64

Saeimas deputāte Linda Liepiņa (KPV LV) nolēmusi atstāt partijas “KPV LV” līdzpriekšsēdētājas un valdes locekles amatu, aģentūru LETA informēja Liepiņa.

Šādu lēmumu politiķe pieņēmusi vairāku iemeslu dēļ – ņemot vērā “KPV LV” pieņemto lēmumu pievienoties “Jaunās Vienotības” vadītajai valdībai, kuru Liepiņa balsojumā neatbalstīja, un partijas līdzpriekšsēdētāja Artusa Kaimiņa (KPV LV) “vairāku izgājienu dēļ” pēdējās nedēļās.

Vēl viens no iemesliem esot ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) ar valdi jeb partijas vadību nesaskaņotais lēmums par to, kuru cilvēku virzīt iecelšanai Ventspils brīvostas valdē, skaidroja Liepiņa. Viņa pieļāva, ka attiecīgais lēmums pieņemts pēc aizkulišu vienošanās.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Nemiro kā Ekonomikas ministrijas pārstāvi Ventspils brīvostas valdē virzījis advokātu Pāvelu Rebenoku. Nemiro iepriekš bijis sadarbības partneris zvērinātu advokātu birojā “Rebenoks&Vilders”.

Politiķe ir pārliecināta, ka savu darbu “KPV LV” līdzpriekšsēdētājas amatā veikusi ļoti godprātīgi. Viņa atgādināja, ka tad, kad tika ievēlēta valdē, biedriem solīja, ka neklusēs gadījumos, kad saskatīs problēmas. Pašlaik esot pienākusi situācija, kad partijas atsevišķu pārstāvju rīcība ir radījusi ļoti nopietnas problēmas, uzskata deputāte.

Liepiņa apgalvoja, ka viņas lēmums atstāt šo amatu nav saistīts ar Saeimas deputātu Aldi Gobzemu un viņa izslēgšanu no partijas un frakcijas.

Ja partijas biedri vēlas, lai “KPV LV” ir nopietna organizācija, tad 23.februārī paredzētajā biedru sapulcē ir jāpieņem ļoti nepopulāri, bet nepieciešami lēmumi, izteicās deputāte. Vaicāta, vai šāds lēmums būtu Kaimiņa izslēgšana no partijas, Liepiņa atbildēja, ka pašlaik nekomentēs, kādi lēmumi ir jāpieņem. Politiķe arī nekomentēja, vai “KPV LV” biedru sapulcē viņa varētu kandidēt uz līdzpriekšsēdētājas amatu.

Kā ziņots, partijas “KPV LV” darbībā pēdējā laikā vērojami dažādi sarežģījumi. Partijas Saeimas frakcija nebija vienota jautājumā par valdības apstiprināšanu, “KPV LV” 11 deputātiem balsojot par un pieciem pret, tajā skaitā Liepiņa.

Reizē frakcija vienojusies turpināt darbu divos līmeņos, atsevišķi tiekoties gan visas frakcijas, gan tikai tās koalīciju pārstāvošajiem deputātiem. Savukārt no partijas un frakcijas izslēgtais Gobzems paziņojis, ka laika gaitā tiks radīts “jauns veidojums”.

TOP komentāri

 • zoss
  +1 +1 0

  zoss

  Sacepiet kotletes, štovētus kāpostus un avota ūdeni, krietni paēdiet un aprunājieties kā cilvēki, nevis kā izsalkuši meža zvēri. Aizejiet uz baznīcu, izsūdziet grēkus, uz lūdziet Dievu lai Viņš jums dod gudrību darīt to, kas dos labumu tautai, kas gaida uz jums, lai pieņemat gudrus lēmumus visu labā. ja tautai būs labi, tad arī jums pašiem.
 • nātre
  +1 +1 0

  nātre

  Dari ko darīdams, apdomā galu. iesaku nomierināties, nolikt savas ambīcijas malā un visiem, kas esat ievēlēti, paskatīties uz sevi no malas, kā tas izskatās, ko jūs tur darāt. Tad varbūt prātiņš nāks mājās. izskatās, ka nekā nevarat sadalīt kopīgo smilšu kasti, kurā iemesta viena lāpstiņa, bet katrs grib to sev pakampt. Kur paliek vēlētāju intereses, vai aizkrāsnē? Linda, pamēģini skatīties no valstiskā, nevis partijas vai grupiņas viedokļa.
 • S

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl