Liepiņa arī šonedēļ saglabājusi Pieprasījumu komisijas vadītājas amatu

3 komentāri
Liepiņa arī šonedēļ saglabājusi Pieprasījumu komisijas vadītājas amatu
OKSANA DŽADANA, F64

Parlamenta deputāte Linda Liepiņa arī šonedēļ saglabājusi Saeimas Pieprasījumu komisijas priekšsēdētājas amatu, aģentūrai LETA pavēstīja politiķe.

Līdzīgi kā dažās iepriekšējās sēdēs, arī šīs nedēļas sanāksmēs atsevišķi koalīcijas pārstāvji esot vēlējušies darba kārtībā iekļaut jautājumu par komisijas vadības maiņu.

Tomēr attiecīgais jautājums netika skatīts, jo šīs nedēļas komisijas sanāksme bija iepriekšējās sēdes turpinājums, kuras darba kārtība bija izlemta jau pagājušajā nedēļā, skaidroja Liepiņa.

LETA jau vēstīja, ka septembrī Saeima citā jautājumā pieņēma lēmumu attiecībā uz Liepiņu – politiķe tika atsaukta no Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas.

Kā ziņots, jautājumu par Liepiņas atbrīvošanu no Pieprasījumu komisijas vadītājas amata ir mēģināts pārrunāt vairākās iepriekšējās komisijas sēdēs, bet tas nav noslēdzies ar apstiprinošu rezultātu.

Iepriekš vasaras sākumā koalīcijas deviņi deputāti bija lūguši sasaukt Pieprasījumu komisiju ārkārtas sēdi, lai skatītu jautājumu par Liepiņas atsaukšanu no komisijas vadītājas amata un ievēlētu jaunu priekšsēdētāju.