1 komentārs

Tiek paredzēts, ka lielākais cilvēku pieplūdums vēlēšanu iecirkņos varētu būt ap pusdienlaiku – plkst. 12.00, intervijā raidījumam “900 sekundes” sacīja 142. vēlēšanu iecirkņa Kongresu namā pārstāvis.

Pirmās stundas laikā – no plkst. 7.00 līdz plkst. 8.00 Kongresu nama iecirknī nobalsojuši pieci cilvēki.

Runājot par balsošanas procesu, CVK pārstāvis sacīja, ka galvenais līdzi ir paņemt pasi vai ID karti, kā arī veselo saprātu.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

  • Laine Subotiallo
    0 0 0

    Laine Subotiallo

    Var palidzet noskaidrot..a ko darit kad imanta anninmuizas vidusskola ir divi iecirkni viena vieta un darbinieki atsakas jums noradit vai jaiet pa labi balsot vai pa kreisi?jo viens no abiem iecirkniem tur bija mans bet uz kuru pusi tiesi butu jaiet atsakas teikt sutot majas meklet interneta un skriet uz to pasu vietu atpakal..neviens neskries surpu turpu un sanak kad atnakot uz adresi pareizo velet jums sadu iespe liedz ja pasi neziniet vai jums pa kreisi vai pa labi un ko sada situacija tad darit??

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl