Lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka jāierobežo politiķu kampaņas soctīklos

0 Komentāru

Īpaši skaļas un aktīvas šogad pirms pašvaldības vēlēšanām bija vairāku politiķu kampaņas sociālajos medijos. Tāpēc ir izskanējis ierosinājums veikt izmaiņas likumos, kas noteiktu stingrākus ierobežojumus politisko partiju popularizēšanai sociālajos tīklos. Vai to atbalsta iedzīvotāji? Ir pieejami jaunākās aptaujas dati!

Aptaujājot Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, aina paveras šāda: vairāk nekā puse (55%) aptaujāto uzskata, ka kampaņošana sociālajos tīklos ir jāierobežo, tāpēc ir nepieciešamas izmaiņas Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā.

Trešā daļa (32%) iedzīvotāju ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl 13% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Taču, atbildot uz jautājumu par to, vai Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) turpmāk būtu jāpalielina politiskās aģitācijas uzraudzība, paveras šāda aina: vairākums (69%) aptaujāto uzskata, ka tas būtu jādara. Tikai 18% iedzīvotāju domā, ka politiskās aģitācijas uzraudzība nav jāpalielina. Bet 13% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

0 Komentāru