Lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka jāierobežo politiķu kampaņas soctīklos

Komentāri

Īpaši skaļas un aktīvas šogad pirms pašvaldības vēlēšanām bija vairāku politiķu kampaņas sociālajos medijos. Tāpēc ir izskanējis ierosinājums veikt izmaiņas likumos, kas noteiktu stingrākus ierobežojumus politisko partiju popularizēšanai sociālajos tīklos. Vai to atbalsta iedzīvotāji? Ir pieejami jaunākās aptaujas dati!

Aptaujājot Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, aina paveras šāda: vairāk nekā puse (55%) aptaujāto uzskata, ka kampaņošana sociālajos tīklos ir jāierobežo, tāpēc ir nepieciešamas izmaiņas Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešā daļa (32%) iedzīvotāju ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl 13% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Taču, atbildot uz jautājumu par to, vai Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) turpmāk būtu jāpalielina politiskās aģitācijas uzraudzība, paveras šāda aina: vairākums (69%) aptaujāto uzskata, ka tas būtu jādara. Tikai 18% iedzīvotāju domā, ka politiskās aģitācijas uzraudzība nav jāpalielina. Bet 13% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl