Lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka jāierobežo politiķu kampaņas soctīklos

Komentāri

Īpaši skaļas un aktīvas šogad pirms pašvaldības vēlēšanām bija vairāku politiķu kampaņas sociālajos medijos. Tāpēc ir izskanējis ierosinājums veikt izmaiņas likumos, kas noteiktu stingrākus ierobežojumus politisko partiju popularizēšanai sociālajos tīklos. Vai to atbalsta iedzīvotāji? Ir pieejami jaunākās aptaujas dati!

Aptaujājot Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, aina paveras šāda: vairāk nekā puse (55%) aptaujāto uzskata, ka kampaņošana sociālajos tīklos ir jāierobežo, tāpēc ir nepieciešamas izmaiņas Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešā daļa (32%) iedzīvotāju ir pretējās domās un tā neuzskata. Vēl 13% aptaujāto nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Taču, atbildot uz jautājumu par to, vai Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) turpmāk būtu jāpalielina politiskās aģitācijas uzraudzība, paveras šāda aina: vairākums (69%) aptaujāto uzskata, ka tas būtu jādara. Tikai 18% iedzīvotāju domā, ka politiskās aģitācijas uzraudzība nav jāpalielina. Bet 13% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl