“Līderu debates” – politisko partiju līderi aci pret aci!

Komentāri

“LNT Ziņu dienesta” rīkotajās “Līderu debatēs” aci pret aci stājās politisko partiju līderi – gan tie, kuri jau patlaban ir pārstāvēti Saeimā, gan tie, kuri tagad nav pie teikšanas parlamentā, taču pēc sestdien gaidāmajām vēlēšanām cer nonākt pie varas.

Skatieties “Līderu debates” šeit:

“Līderu debatēs” partijas “Saskaņa” programmu aizstāvēja deputāts Ivars Zariņš, bet politisko spēku “Vienotība” – tās līdere Solvita Āboltiņa. Savukārt par ”Zaļo un zemnieku savienības” programmu diskutēja deputāte Dana Reizniece-Ozola, bet “Nacionālo apvienību” debatēs pārstāvēja partijas līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. Partijas ”No Sirds Latvijai” pārstāvis bija Gunārs Kūtris, savukārt ”Latvijas Reģionu apvienības” – Dainis Liepiņš.

Debatēs piedalījās arī ekspremjers Ivars Godmanis, kurš lielajā politikā cer atgriezties, pateicoties partijai “Vienoti Latvijai”, kuras līderis ir Ainārs Šlesers.

Debatēs tika aicināts piedalīties arī viens no Einara Repšes vadītās partijas “Latvijas attīstībai” līderiem – Juris Pūce.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl